Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

pašnodarbināta nodokļi К списку тем

pašnodarbināta nodokļi
Nevaru saprast kā rīkoties, esmu saimniecikās darbības veicējs- reģistrējos oktobrī, bet saņēmu ienākumus 3 dienas pirms reģistrēšanās par saimnieciskās darbības veicēju, jo neuzspēju ierasties no komandējuma,nomaksāju sociālo nodokli par to mēnesi, kad saņēmu čekus, ir krāti čeki par izdevumiem visa gada garumā. zvanīju uz VID izstāstīju kas un kā, teica, lai reģistrējos par pašnodarbināto- saimnieciskās darbības veicēju, tuvākajā laikā (to arī izdarīju 3 dienu laikā pēc ienākuma saņemšanas)un samaksāju sociālo par mēnesi, to arī izdarīju, turpinu krāt izdevumu čekus, kā arī pievienoju tos, kuri jau ir no gada sākuma. īsti nesaprotu vai man draud kādas ziepes, ja ienākums bija 3 dienas pirms reģistrēšanās par saimnieciskās darbības veicēju. VID konsultanti saka, ka lai turpinu dzīvot un krāju izdevumus, ka nekas traģisks nav noticis, ja esmu nomaksājusi sociālo nodokli.
Antonijaberga
Antonijaberga 11.11.2011 18:16
1 сообщение на сайте

Ответы (6)

meklejiet normālu grāmatvedi

no tā, ka jūs trīs reizes atkārtojāt par 3 dienām, var izsecināt diezzin ko un, kad VID atnāks, tad vairs būt arī kaut kas "traģisks"
Mu-maija
Mu-maija 11.11.2011 18:50
15863 сообщения на сайте
Piekrītu Mu-maijai.

Katrai darbībai ir kaut kādas sekas. Arī šajā gadījumā.

Ja saņemat ienākumus, par kuriem netiek maksāts nodoklis, jārēķinās ar "ziepēm", neskatoties uz to, ko Jums VID pa telefonu teica. Pa telefonu neviens nevienu vēl no nodokļu maksāšanas nav atbrīvojis.

Ja veicat saimniecisko darbību, jābūt elementārām grāmatvedības zināšanām. Ja tādu nav - jāalgo grāmatvedis.

Ja sēžaties pie auto stūres, arī droši vien vispirms pamācāties braukt un saņemat vadītāja apliecību.
Aivars007
Aivars007 11.11.2011 19:22
26984 сообщения на сайте
Arī rakstiskai atbildei no VID ir informatīvs raksturs.:-O
Linete
Linete 11.11.2011 19:24
2983 сообщения на сайте
Skatoties gan, kam un kas atbildēja.

Ne vienmēr tas tā ir.

Ja pareizi uzdod jautājumu, saņem arī juridiski korektu atbildi.

Anonīmām atbildēm ar parakstu "VID konsultanti", protams, lielas jēgas nav.
Aivars007
Aivars007 11.11.2011 19:26
26984 сообщения на сайте
tieši tā es par VID konsultantu atbildēm, tad jau nav jēgas tādiem VID konsultantu darbiniekiem, kas tērē budžeta naudu
Linete
Linete 11.11.2011 19:30
2983 сообщения на сайте
Es neesmu tik kategoriska, man ir labas VID darbinieku atbildes un galīgiem nezinīšiem konsultanti var arī palīdzēt.
Ilma
Ilma 12.11.2011 09:43
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.