Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN pēc kases principa - cik bieži jāpaziņo? К списку тем

PVN pēc kases principa - cik bieži jāpaziņo?
Labdien!

Lasu likumu un netop skaidrs - ja šogad SIA ir pielietojis īpašo PVN uzskaites principu, un vēlas tāpat turpināt arī nākamgad, vai ir atkārtoti par to jāinformē VID ? Un otrāda situācija, ja neesam informējuši atkārtoti, vai īpašo PVN uzskaites principu var turpināt, vai VID tomēr uzskatīs, ka turpmāk jāuzskaita parastajā kārtībā? Paldies jau iepriekš par komentāriem.
Mixe
Mixe 17.11.2011 12:19
113 сообщений на сайте

Ответы (3)

Izvēlēto principu jāizmanto līdz kalendāra gada beigām, pēc tam, informējot VID, to var mainīt.
Linete
Linete 17.11.2011 13:57
2983 сообщения на сайте
Ja gribam turpināt nākamajā gadā, vai VID jāinformē arī šogad, vai pietiek, ka vienreiz dzīvē esam to paziņojuši?
Mixe
Mixe 17.11.2011 15:52
113 сообщений на сайте
Sliecos uz to, ka jāatgādina par sevi katru gadu, citādi jau VID par Jums aizmirstu. Bet vispār var paskatīties likumā:-)
Ilma
Ilma 17.11.2011 16:03
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.