Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN deklarācijas labošana К списку тем

PVN deklarācijas labošana
Labdien!

Esmu konstatējusi ka 2011. gada janvāra PVN deklarācijā neesmu visām pavadzīmēm, kas atiecas uz auto, piemērojusi proporciju un pašlaik gatavojos to labot, bet mēnesi atpakaļ VID tieši par šo mēnesi elektroniski prasīja detalizētu informaciju (priekšnodoklis zem 1000 Ls sastādīja vairāk kā 60% ) un nu es iedomājos vai es pēc pārbaudes drīkstu tā brīvi mainīt datus deklarācijā.

Varbūt esmu iedomājusies problēmu kur tās nav, bet labāk pajautāju jūsu viedokli
Ilzevr
Ilzevr 23.11.2011 08:49
149 сообщений на сайте

Ответы (2)

Tā nav nekāda pārbaude, variet labot.
Ilma
Ilma 23.11.2011 09:15
30495 сообщений на сайте
Iesniedziet precizējumu, ja tas patiešām ir nepieciešams.

Taču vienlaicīgi par šo precizējumu informējiet arī inspektori, kura no Jums iepriekš prasīja informācija. Tādējādi Jūs tikai apliecināsiet savu labticību.

Priekšlikums - ielāgot pareizus terminus, kas sasistīti ar nodokļu aprēķināšanu. Jūsu gadījumā tā nav nekāda proporcija. Šim vārdam saistībā ar PVN ir cita nozīme.
Aivars007
Aivars007 23.11.2011 09:52
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.