Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN К списку тем

PVN
(12) Reģistrāciju Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā par darījumiem Eiropas Savienības teritorijā nosaka šā likuma 26.pants

Ja pērk preces no fiziskas personas Eiropas Savien'ibas teritorijā, tad fiziķiem ir jāreģistrējas savā valstī.

Un ja viņs nav reģistrējies tad man jārāda pvn atskaitē. Esmu saputrojusies te lasot
Linete
Linete 12.01.2012 13:13
2983 сообщения на сайте

Ответы (6)

2.13. 50.rindā – ar PVN standartlikmi apliekamo iegādāto preču un saņemto pakalpojumu vērtību ES teritorijā. Šajā rindā norāda arī:

2.13.1. no citas dalībvalsts personas vai ES teritorijā nereģistrētas personas saskaņā ar likuma 12.panta9.1daļu saņemto preču vērtību. Šo preču iegādi ES teritorijā uzrāda pārskata PVN 1 I daļā;

Kā šo izprast?
Linete
Linete 12.01.2012 13:14
2983 сообщения на сайте
Ja pērk preces no fiziskas personas Eiropas Savien'ibas teritorijā, tad fiziķiem ir jāreģistrējas savā valstī

Ну а 30 статью если почитать?
Tt7
Tt7 12.01.2012 15:03
37863 сообщения на сайте
30. Līdz likuma "Par pievienotās vērtības nodokli" 6.pantapirmās daļas 9.1 punktā, 6.1 panta 3.punktā, 6.2 panta 1., 2., 3. un 4.punktā minēto Ministru kabineta apstiprināto sarakstu spēkā stāšanās dienai, bet ne vēlāk kā līdz 2004.gada1.jūlijam piemērojami attiecīgie Labklājības ministrijas (Veselības ministrijas) un Zemkopības ministrijas izstrādātie un ar Finanšu ministriju saskaņotie saraksti.

ne pavisam citi murgi?
Linete
Linete 12.01.2012 15:10
2983 сообщения на сайте
pati tad domāju kad nav jāliek atskaitē, bet kad sāc lasīt visu ko gadam beidzoties, tad rādas murgi:-O
Linete
Linete 12.01.2012 16:00
2983 сообщения на сайте
30. Līdz likuma "Par pievienotās vērtības nodokli" 6.pantapirmās daļas 9.1 punktā, 6.1 panta 3.punktā, 6.2 panta 1., 2., 3. un 4.punktā minēto Ministru kabineta apstiprināto sarakstu spēkā stāšanās dienai, bet ne vēlāk kā līdz 2004.gada1.jūlijam piemērojami attiecīgie Labklājības ministrijas (Veselības ministrijas) un Zemkopības ministrijas izstrādātie un ar Finanšu ministriju saskaņotie saraksti.

ne pavisam citi murgi?

Vispār es runāju par PVN likuma 30.pantu neviss par Pārējo noteikumu 30.punktu:-D
Tt7
Tt7 12.01.2012 16:03
37863 сообщения на сайте
(5) Ja Latvijas Republikā tiek saņemtas preces no citas Eiropas Savienības dalībvalsts neapliekamās personas, nodoklis par preču iegādi, izņemot jaunu transportlīdzekļu iegādi, nav jāaprēķina un nav jāmaksā budžetā.Paldies Tt7 par diskusiju.
Linete
Linete 12.01.2012 16:06
2983 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.