Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN pārmaksas uzrādīšana deklarācijā К списку тем

PVN pārmaksas uzrādīšana deklarācijā
Novembrī atnāca lēmums no VIDa, ka pārmaksātais pvn no iepriekšējā perioda 46Ls jānovirza citiem nodokļiem.

Novembrī man 5721 izskatās šādi: D 489.31 K 218.35(aprēķinātais pvn) + 14.18(neatskaitāmais pvn) + 46(novirzīšana citiem nodokļiem).

Par neatskaitamo pvn man viss skaidrs, bet nevaru nekādīgi saprast par tiem novirzītajiem 46ls.

Vai man novembra pvn deklarācijā ir kādā rindā jāuzrāda tie novirzītie 46ls? Ja ir - tad kurā?
Istrazdina
Istrazdina 20.01.2012 09:47
36 сообщений на сайте

Ответы (8)

K 218.35(aprēķinātais pvn) + 14.18(neatskaitāmais pvn)

А что у вас neatskaitāmais pvn делает в кредите?
Albina
Albina 20.01.2012 10:01
64702 сообщения на сайте
Tāpēc, ka D ir pilnais nodoklis no degvielas, K ir tie 20%, kurus nevar atskaitīt priekšnodoklī.

Bet ne jau par to bija mans jautājums.
Istrazdina
Istrazdina 20.01.2012 10:11
36 сообщений на сайте
Par neatskaitamo pvn man viss skaidrs

И как вы декларацию составляете с K ir tie 20% ?
Albina
Albina 20.01.2012 10:20
64702 сообщения на сайте
ai man novembra pvn deklarācijā ir kādā rindā jāuzrāda tie novirzītie 46ls? Ja ir - tad kurā?

Нигде
Albina
Albina 20.01.2012 10:20
64702 сообщения на сайте
И как вы декларацию составляете с K ir tie 20% ?

62.r.-K ir tie 20%.

Šo es tepat forumos atradu.

Beigās jau rezultāts sanāk pareizs, tā kā par šito jums nav jāuztraucas.

Man ir degvielas čeki, kas iet uz avansu norēķiniem, kas savukārt aiziet uz D5721. Pēc tam es tiem degvielas čekiem, kuri ir par vieglo automašīnu taisu iekšējo attaisnojuma dokumentu, lai aprēķinātu tos 20% un vai gadījumā nerodas izdevumi par kuriem palielinās uin apliekamais ienākums. Viss pēc VID metodiskā materiāla "uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa maksātājiem".

Нигде

Nē, nu labi, ja nekur, tad nekur. Bet es nesaprotu. Sanāk, ka novembrī es taisu savos papīros novirzīšanu uz citiem nodokļiem, kas parādās K pusē, bet deklarācijā to neparādu. Novembra deklarācijā man sanāk atkal pārmaksa, kas ir lielāka par tiem 46 latiem, kurus jau novirzīju. Tagad janvārī man atnāca lēmums, ka jānovirza visa tā novembrī pārmaksātā summa atkal uz citiem nodokļiem; bet vai nesanāk, ka es tagad pa diviem lāgiem novirzu tos 46ls? Nu pēc manas saprašanas būt janovirza par 46 ls mazāk, bet laikam ja jau vids neko nav teicis, ka nepareizi aizpildīta deklarācija, tad jau laikam nekur nav janorāda. Bet es vienalga nevaru tajā "iebraukt".
Istrazdina
Istrazdina 20.01.2012 10:47
36 сообщений на сайте
Beigās jau rezultāts sanāk pareizs, tā kā par šito jums nav jāuztraucas.

Да это вам надо беспокоиться, а не мне
Albina
Albina 20.01.2012 10:48
64702 сообщения на сайте
Es parasti novirzīšanu lieku ar to datumu, kad tas parādās nodokļu izdrukās, jo parasti viņi PVN novirza jau ar to datumu, kad tika iesniegta PVN deklarācija un arī ne vienmēr VID atsūta lēmumu par novirzīšanu. Deklarācijā to noteikti nekur nav jārada.
Mbarbakare
Mbarbakare 21.01.2012 15:17
88 сообщений на сайте
http://vid.gov.lv/default.aspx?tabid=8&id=177&hl=1

Lasiet visu pēc kartas:-O
Oliy
Oliy 21.01.2012 17:15
1034 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.