Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pakalpojums ES valstī, saņēmējs 3. valsts К списку тем

Pakalpojums ES valstī, saņēmējs 3. valsts
Latvijas saimnieciskās darbības veicējs sniedz ēdināšanas pakalpojumu ES valstī 3. valsts saimnieciskās darbības veicējam. Saskaņā ar PVN likumu pakalpojuma sniegšanas vieta šim pakalpojumam ir vieta, kur faktiski sniedz pakalpojumu - tātad ES valsts.

Lūdzu jūsu domas, vai pakalpojumam PVN netiek piemērots vai tas būs 0% ? Paldies jau iepriekš!
Daceneste
Daceneste 25.01.2012 16:14
142 сообщения на сайте

Ответы (2)

Tikai mana interpretācija.Ēdināšanas pakalpojums nav ne juridisks ne tulkošanas ne cits kāds garīgas sfēra pakalpojums , kuru var sniegt attālināti, bet reāls uz vietas izpildāms darbs. Visdrīzāk jāreģistrējas tajā valstī kurā sniedz šo pakalpojumu.8-)
Ilma
Ilma 25.01.2012 21:28
30495 сообщений на сайте
Paldies, Ilma! Konsultējāmies VID-ā, patiešām jāreģistrējas ES valstī un jāmaksā tur viņu PVN

Mūsu deklarācijā tas neparādās.
Daceneste
Daceneste 26.01.2012 10:13
142 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.