Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

dekrēta atvaļinājums un ienākumi no piederoša SIA К списку тем

dekrēta atvaļinājums un ienākumi no piederoša SIA
Laba diena.
Situācija - esmu nodarbināta un atrodos dekrēta atvaļinājumā. Pa atvaļinājuma laiku gribu nodibināt mikrouzņēmumu.
Rodas jautājums - vai ienākumi man piederošajā uzņēmumā juridiski skaitās arī mani pesonīgie ienākumi? Vai to dēļ man nevar pārstāt maksāt vecāku pabalstu (t.s. māmiņalgu)? Vai vislabāk ir noalgot darbinieku (ne sevi) un tādā veidā strādāt, lai gan reāli to darbu gribu darīt pati.
Lūdzu iesakiet likumu, ja nav pieredze līdzīga gadījumā
Paldies iepriekš!
Ai_kei
Ai_kei 12.02.2012 13:33
23 сообщения на сайте

Ответы (6)

Ko domājiet ar mikrouzņēmumu? Mzkapitāla SIA vai MUN maksātāju?
Ilma
Ilma 12.02.2012 17:55
30495 сообщений на сайте
Jā, ja esat darba attiecībās sava sia, Pabalstu nedos!
Jums jāpieņem kāds(ja ne viena nav), kuram varat iedot "prokūru", un jāiet dekrētā!!!
(neformāli strādāt jau varēsiet)
V_jaanis
V_jaanis 12.02.2012 18:39
4 сообщения на сайте
vai ienākumi man piederošajā uzņēmumā juridiski skaitās arī mani pesonīgie ienākum

Tā gan neskaitās.
Ilma
Ilma 12.02.2012 18:58
30495 сообщений на сайте
skaidrs, paldies par atbildeem! esmu dekreeta atvaljinaajumaa, dibinu savu sia, algoju kaadu un pati seezhu valdee, ienaakumi naak uz sia, maksaaju algu un pati pa to laiku turpinu sanjemt pabalstu, teereeju sia naudu par reprezentatiivajiem izdevumiem un viss ir kulee. PALDIES.
es nezinu, kas ir MUN, bet domaaju sia, kam ienaakumi nepaarsniedz 10 000 gadaa (laikam) un jaamaksaa mazaaki procenti muusu superiigajai valstij.
Ai_kei
Ai_kei 21.02.2012 21:31
23 сообщения на сайте
Jums gan viss vienā ķīselī.
Ilma
Ilma 21.02.2012 21:41
30495 сообщений на сайте
Ar tādu ķīseli tie procenti var sanākt palieli.
Japaina
Japaina 21.02.2012 22:30
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.