Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

alga un autoratlīdzība darbiniekam К списку тем

alga un autoratlīdzība darbiniekam
Pēc MK noteikumiem:
60. Šo noteikumu 57., 58. un 59.punktupiemēro, ja zinātnes, literatūras vai mākslas darbs, atklājums, izgudrojums vai rūpnieciskais paraugs, par kuru saņemta autoratlīdzība (honorārs), nav radīts, izdots, izpildīts vai citādi izmantots darba attiecību ietvaros, kas izriet no darba līguma, vai darba devējs autoratlīdzības (honorāra) saņēmējam nav atlīdzinājis kādu no likuma 10.pantapirmās daļas 4.punktā minētajiem maksātāja izdevumiem.

Ja alga un autoratlīdzība ir par divām dažādām lietām, piemēram, alga par tirgus izpēti, bet autoratlīdzība par fotografēšanas darbiem, tad taču var piemērot attaisnotos izdevumus, ja? Jo šajā gadījumā taču nav "darba attiecību ietvaros"?
_susurs_
_susurs_ 05.03.2012 07:03
848 сообщений на сайте

Ответы (2)

Nē, nevar piemērot.
Andaz
Andaz 05.03.2012 09:51
27892 сообщения на сайте
Можно, если осторожно. Только придется доказать, что эти фотографии никак не связаны с исследованием рынка.
Maija
Maija 05.03.2012 10:28
28223 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.