Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nodokļi un nodevas К списку тем

Nodokļi un nodevas
Sveiciens kolēģiem!
Vai kādam no Jums ir bijusi pieredze ar pārmaksātā nodokļa summas dzēšanu pamatojoties uz VID lēmumu? Kā domājiet, vai nodokļu deklarācijā šī nodokļa summa būtu jāliek rindiņā ar saimniecisko darbību nesaistītie izdevumi un jāpiemēro koeficientu 1,5
Taurite
Taurite 10.04.2012 12:33
9 сообщений на сайте

Ответы (8)

jocīgs jautājums pārmaksāts nodoklis un priekš kam 1,5 koeficients, koeficientu pielieto izdevumiem, kas nav saist'iti ar saimniecisko darbību, un nav personificējami
Linete
Linete 10.04.2012 14:42
2983 сообщения на сайте
Linete
Zaudēts pārmaksātais nodoklis.
Jānoraksta zaudējumos.
Aivars007
Aivars007 10.04.2012 14:59
26984 сообщения на сайте
ā nav laikus pieprasīts, tad tādi cilvēciņi arī ir guļ
Linete
Linete 10.04.2012 15:02
2983 сообщения на сайте
Jums Linete laikam nekad nav gadījies pārņemt uzņēmumus, kuriem 3 gadu nodokļu atgūšanas termiņš jau beidzies daudz vairāk gadus atpakaļ?
Aivar, paldies!
Atceros, ka esmu lasījusi ,ka šāda situācija tika pielīdzināta gadījumam,kad pēc likumā noteiktā nodokļa maksāšanas termiņa ir pagājuši vairāk nekā 3 gadi, labotas vai precizētas nodokļu deklarācijas iesniegt nevar un sabiedrības finanšu uzskaitē jāveic korekcijas, lai finanšu uzskaites dati atbilstu VID datiem un tur tika minēts šis koef. 1,5 un nodokļu palielināšana, kas nav tieši saistīta ar maksātāja saimniecisko darbību. Ja tikai spētu atcerēties , kurs no zvērinātiem revidentiem izteica tādu viedokli
Taurite
Taurite 10.04.2012 15:58
9 сообщений на сайте
Nē es mazos uzņēmumos neķēpējos, zvērināts revidents izsaka savu viedokli
Linete
Linete 10.04.2012 16:02
2983 сообщения на сайте
Es nereizinātu ar 1.5 - tas nav nekāds ziedojums.
Bet varbūt ir arī citas domas.
Aivars007
Aivars007 10.04.2012 16:11
26984 сообщения на сайте
Mans priekšlikums šāds: nemeklējiet kāda tur nezināma revidenta viedokli, bet Izlasiet Likuma par UIn 5.pantu- kas ir ar saimn.darbību tieši nesaistītie izdevumi. Es tur tādu variantu par laikā neatprasītiem nodokļiem neredzu.
Abra
Abra 10.04.2012 16:11
2285 сообщений на сайте
Likumi visus reālos gadījumus nedefinē. Bet paldies jums visiem! Taisni vēlējos uzzināt arī citus viedokļus vai uzkrāto pieredzi, jo nevēlos sagādāt un saņemt nepatīkamus pārsteigumus tikai tādēļ, ka neesmu izvērtējusi visus par un pret, varbūt tomēr pretrunīgi traktējamos gadījumos.
Taurite
Taurite 10.04.2012 16:28
9 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.