Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pakalpojums no Paypal Skype К списку тем

Pakalpojums no Paypal Skype
Labdien. Gribu visu kārtīgi uzrādīt PVN deklarācijā. Paypal Skype, Paypal Buyincons, Godaddy Com Europe, Github San Francisko uc. kuriem maksājis mans klients par pakalpojumiem, lai varētu piem. sarunāties Skype ( rēķinu protams nav) būtu it kā jāuzrāda deklarācijā. Galvenajā domāju būtu aprēķināts šiem maksājumiem pa virsu 22% reversā 54 un 63 rindās. Tas būtu vēl labi. Bet kā PVN1 I uzrādīt katru šo maksājumu tie ir daudz atsevišķi ar N kodu ( neapliekamā perona, jo to kāds tas ir nekad jau neuzzināšu ) vai varbūt kā citādi. Vai vispār nelikties ne zinis par šiem daudzajiem maksājumiem ar sīkajām summām.
Ilma
Ilma 18.04.2012 14:24
30495 сообщений на сайте

Ответы (5)

man ar ir daži, kur PVN aprēķinu reversos. bet tā arī salieku vnk kopējā summā..nekas vēl nav prasīts no VID
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 18.04.2012 15:07
2557 сообщений на сайте
Paldies,Ludmila. Tas būtu labi, tikai ja atšifrēju PVN 1 I ,tad tā kā būtu reverss, tad domāju nevar likt vienā summā klāt pie koda T - darījumi zem 1000 Ls, bet tiklīdz gribu piem. izvēlēties nav PVN ar kodu N, jānorāda darījuma dokuments ( tas būtu katram ). Tāds varētu būt maksājuma nummurs, bet atkal katram maksājumam veselai strīpai savs. Turklāt vēl nav zināms pat citiem vai tā ES, kurai nav zināms PVN vai 3.valsts

Piezvanot uz VID konsultanteim - teica likt uz izdevumiem summu un nekā PVN deklarācijā neparādīt, kas man arī liekas visprātīgākais
Ilma
Ilma 18.04.2012 15:23
30495 сообщений на сайте
Vai tad no ES saņemtie pakalpojumi nav PVN1 II daļā jāuzrāda? pie tam katrs atsevišķi.
Andaz
Andaz 18.04.2012 17:47
27892 сообщения на сайте
Jā būtu jāuzrāda un katrs atsevišķi, ja būtu zināms PVN nummurs partnerim no kura pakalpojums saņemts, bet tas nav zināms un lielākoties tie pakalpojumi ir no 3 valstīm ar arī nezināmu PVN numuru. Kā arī nevienam nav nekāda protams rēķina, tikai kontā pārskaitīta nauda ( interneta pakalpojumi piem. lai varētu veikt sarunas.
Ilma
Ilma 18.04.2012 17:57
30495 сообщений на сайте
Skaidrs. Nekad neesmu tādu pakalpojumu izmantojusi, tāpēc brīnos
Andaz
Andaz 19.04.2012 10:47
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.