Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

īpašā PVN režīma piemērošanai preču importa darījumos К списку тем

īpašā PVN režīma piemērošanai preču importa darījumos
Labdien!

Man ir jautājums-ceru, ka varēsiet palīdzēt!
Firmai ir piešķirta atļauja īpašā PVn piemērošana preču importa gadījumos( saņemot preci no trešajām valstīm PVN uzreiz pie saņemšanas nav jāmaksā) deklerācijā šis darījums ir jāuzrāda 52 vai 53 rindā(jāsamaksā PVN) Bet Vienlaikus, ja preces tiek izmantotas apliekamiem darījumiem, ar PVN apliekamā persona aprēķināto nodokli atskaita kā priekšnodokli (jānorāda PVN deklarācijas 61.rindā un pārskatā PVN1 I daļā).
Tad nu man ir jautājums-kāds izskatīsies grāmatojums? man kaut kā nesanāk loģisku grāmatojumu uztaisīt
Baibbss
Baibbss 03.05.2012 14:32
41 сообщение на сайте

Ответы (4)

Д57ХХ К57ХХ
Tt7
Tt7 03.05.2012 14:43
37863 сообщения на сайте
man kaut kā nesanāk
Saņemu preci-71xx-53xx Un kā es uzrādu ka jāmaksā valstij? 71xx-57xx????
Un kad pārdodu tālāk kā lai daru? (parastais grāmatojums ir 23xx-61xx un 23xx-57xx) šajā gadījumā parasto grāmatojumu nesanāks piemērot
Baibbss
Baibbss 03.05.2012 14:50
41 сообщение на сайте
Так не надо платить по реверсу, потому и проводка Д57ХХ К57ХХ, а уж когда у вас реализация начнётся, то тогда и граматуйте
Д231Х - К6ХХХ
Д231Х - К57ХХ
Tt7
Tt7 03.05.2012 15:29
37863 сообщения на сайте
Nodoklis par importējamām precēm tiek norādīts attiecīgā taksācijas perioda PVN deklarācijas 52. vai 53. rindā.

Vienlaikus apliekamai personai ir tiesības aprēķināto nodokli atskaitīt kā priekšnodokli (norāda deklarācijas 61.rindā un PVN 1.pielikumā), ja importējamās preces tika izmantotas ar nodokli apliekamos darījumos. Īpaša režīma piemērošanai ir nepieciešama VID atļauja.
Linete
Linete 03.05.2012 15:29
2983 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.