Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

nod.atmaksa К списку тем

nod.atmaksa
labdien!
kaut gan diena ir slikta - man ir nepatikšanas un ja kāds varētu dot padomu šādā lietā - mums ir mazs sia -ļoti mazs un 11.g.gāja ļoti slikti -IIN un VSAOI maksājam neregulāri ar kavēšanos, bet beigās visus parādus sedzam, bet paņemot izdruku konstatēju, ka arī VID ir sedzis mūsu parādus no PVN pārmaksas un tā nu ir izveidojies, ka IIN un VSAOI ir pārmaksa ap Ls1000 ,bet PVN, kur es domāju, ka ir pārmaksa, tagad ir parāds(ls.700), un viss jocīgākais, ka mēs arVID neesam sarunājuši, lai viņi PVN pārmaksu novirza citu nod.segšanu vai vismaz būtu par to mūs informējuši.Un lai bilde būtu vēl bēdīgāka mums darbība faktiski ir apstājusies un nod.navjāmaksā untātad tā nauda tur paliek pilnīgi bezjēdzīgi. Esmu izmisumā -bail zvanīt VID- vai kāds var paprognozēt kā tas varētu beigties un ko man darīt ....
iepriekš visiem labiem cilvēkiem pateicos
Gunta13
Gunta13 11.06.2012 11:52
11 сообщений на сайте

Ответы (5)

Protams kad VID novirza pats, izlasiet PVN likumu, un jāzvana ir un tad droši pateiks lai rakstat jūs iesniegumu un novirzīs, kur vajag, vai tad sastādot gada bilanci VID IZDRUKAS par nodokļiem neņemat, visi debitori in kreditori jābūt salīdzināti.
Linete
Linete 11.06.2012 11:58
2983 сообщения на сайте
Un visu arī katrā laikā var redzēt NMDS.
Ilma
Ilma 11.06.2012 12:05
30495 сообщений на сайте
Redzēt jau laikam var paraksta tiesīgā persona, grāmatvedim jānoformē pilnvara
Linete
Linete 11.06.2012 12:10
2983 сообщения на сайте
VID высылает по электронной почте свои решения ,если направляет переплату PVN на покрытие других налогов. Бояться звонить в VID не надо, случай ваш не смертельный, наоборот, только в VID вам точно скажут, что делать. Скорее всего, попросят заявление о переносе переплаты .
Alka72
Alka72 11.06.2012 12:13
433 сообщения на сайте
Pirmkārt, VIDā nesēž ar pistolēm un negaida, kamēr varēs kādu nošaut. Mans ieteikums - pilnīgi mierīgi dodieties uz VID un kārtīgi noskaidrojiet, kāda ir situācija. Ja šī situācija ir skaidra, tad aprunājieties ar VID darbiniekiem un visu sakārtojiet. Lai veicas. Un diena ir jauka, ta
Aivareno
Aivareno 11.06.2012 12:33
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.