Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

neiesniegts VSAOI ziņojums, brīdinājuma vēstule К списку тем

neiesniegts VSAOI ziņojums, brīdinājuma vēstule
Labdien. Ceru, ka šeit kāds varēs palīdzēt ar padomu.
Aprīļa mēnesī netika iesniegts vsaoi ziņojums par martu.
Šobrīd saņēmām brīdinājuma vēstuli, par šo kavēto paziņojumu. Skatos, tiešām neesmu iesniegusi. Rakstīts, ka jāiesniedz ziņojums un jāiesniedz VIDā paskaidrojums kapēc tiek kavēts. Ja paskaidrojumā nebūs pamatots kavēšanas iemesls, tad būs administratīvais sods.
Saprotu, ka nekāda pamatota iemesla man nav, bet varbūt Jums kādam no pieredzes ir zināms iemesls ko varētu viņiem rakstīt, lai neizklausās pēc "vienkārši aizmirsu".
Lūdzu padalieties.
Paldies
Mssanda
Mssanda 17.07.2012 11:01
78 сообщений на сайте

Ответы (3)

Перегрузка бухгалтера во время годового отчета-постоянно зависающая ЭДС в апреле-не смогли сбросить из программы- обещаем
НИКОГДА-НИКОГДА больше такого не допускать и т.д. и т.п.
Krast
Krast 17.07.2012 11:09
1902 сообщения на сайте
Darba slodze (esmu vienīgais izpildītajs), likumu grozījumi, arī vienkāršs pavasara nogurums...
Nedomāju gan, ka sodīs, vienkārši "mājās" jābūt "kārtībai"
Protams, ja tas nav jūsu n-tais "pārkāpums"
Lai veicas

Neaizmirstiet paziņot mums, vai tik tiešām sodīja, vai VIDam bija "cilvēciska seja"
Mu-maija
Mu-maija 17.07.2012 11:09
15861 сообщение на сайте
Ak, paldies Jums.
Tā tik tiešām ir pirmā mana kļūda, tapēc ļoti uztraucos cik nopietns sods varētu būt
Paldies, paldies, tik tiešām GP laiks
paldies
Mssanda
Mssanda 17.07.2012 11:15
78 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.