Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

kompensācija lauksaimniekiem К списку тем

kompensācija lauksaimniekiem
Labdien!
Tā kā pirmo reizi nākas saskarties ar 14% kompensāciju lauksaimniekiem, tad nu ir vajadzīgs padoms. Man viss ir skaidrs izņemot vienu frāzi

Ja lauksaimniecības produkcijas pārstrādātājs iepērk no lauksaimnieka lauksaimniecības produkciju par vērtību (bez kompensācijas), kas ir augstāka vai zemāka par tādu piegādes vērtību, par kādu tiek iepirkta analoga produkcija no apliekamās personas, tas zaudē tiesības kompensācijas summu iekļaut priekšnodoklī

Tas nozīmē, ja kādam no zemniekiem esmu samaksājusi par vienu latu mazāku vai lielāku samaksu, tad automātiski nevaru atskaitīt šos 14%? Man tas liekas absurds, jo nevar tak nodrošināt lai cena tagad visiem būtu vienāda, gan 100 mazajiem piegādātājiem un arī lielajiem. Vai tomēr šeit var skatīties tā lai cena nebūtu krasi augstāka vai zemāka par citām?

Paldies jau iepriekš!
Cika
Cika 16.08.2012 15:36
59 сообщений на сайте

Ответы (7)

Ko Jūs nevarat nodrošināt?Ja no lielā iepērkat par Ls 3.50 kilogramā, tad arī no zemnieka tāpat.
Japaina
Japaina 16.08.2012 16:27
10269 сообщений на сайте
Būtu labi, ja tā būtu... parasti gan tā nenotiek..
Inz
Inz 16.08.2012 16:32
661 сообщение на сайте
Tad var sanākt tā>>>tas zaudē tiesības kompensācijas summu iekļaut priekšnodoklī
Japaina
Japaina 16.08.2012 16:37
10269 сообщений на сайте
tieši tā jau ir , ka tā cena nav visiem vienāda. Protams, ka neatšķiras jau par 100 latiem , bet nu robežās līdz 10 gan atšķiras.
Tapēc tagad ir tāds jautājums, vai tiešām šo nelielo svārstību dēļ, nevar tos 14 % iekļaut priekšnodoklī?
Cika
Cika 16.08.2012 16:44
59 сообщений на сайте
Kas neriskē, tas nevinnē, atbildība jūsu.Vai tagad arī ir VID izziņas par tiem 14%?
Japaina
Japaina 16.08.2012 17:44
10269 сообщений на сайте
Nē izziņas vairs nav, bet zemnieks pats izrtaksta brīvā formā apliecinājumu.
Vidā man atbildēja, ka nedrīkst būt dažādas cenas, bet ar piebildi, ka tas esot konsultantes viedoklis. Vienu dienu iepriekš konsultante pateica,ka vispār neesot tādu 14 %
Cika
Cika 17.08.2012 11:31
59 сообщений на сайте
Nē izziņas vairs nav, bet zemnieks pats izrtaksta brīvā formā apliecinājumu.
Vidā man atbildēja, ka nedrīkst būt dažādas cenas, bet ar piebildi, ka tas esot konsultantes viedoklis. Vienu dienu iepriekš konsultante pateica,ka vispār neesot tādu 14 %
Cika 17.08.2012 11:31
Kādus 3 gadus atpakaļ visiem zemniekiem nebija 14%, tikai reģistrētiem.Par 14% konsultante noteikti domāja PVN likmi, tāpēc iznāca nesaprašana.
Japaina
Japaina 17.08.2012 11:46
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.