Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Izmaksa fiziskai personai. К списку тем

Izmaksa fiziskai personai.
Lūdzu palīdziet man tikt skaidrībā.
Fiziska persona (nav darbinieks un nav reģistrējies VID kā saimnieciskās darbības veicējs) iesniedz uzņēmumam rēķinu par mājaslapas izveidi.
Vai pareizi saprotu, ka IIN jāietur izmaksas vietā?
Piemēram, ja rēķina summa ir 100LVL, tad 25 LVL pārskaitu par šo fizisko personu valsts budžetā, bet atlikušos 75 LVL uz fiziskās personas konu?
Vai man jānodod EDS-ā Paziņojums par fiziskai personai izmaksātajām summām (kopsavilkums) 2.pielikumslīdz nākamā mēneša 15.datumam
7viesis
7viesis 24.08.2012 17:11
195 сообщений на сайте

Ответы (5)

Fiziskā persona nekādus rēķinus nav tiesīga iesniegt, ja tā nav reģistrējusies kā nodokļa maksātājs.
Jums jānoslēdz līgums un pie izmaksas jāaprēķina un jāietur visi darbaspēka nodokļi, izņemot UDRVN.
Aivars007
Aivars007 24.08.2012 17:31
26984 сообщения на сайте
Es arī tam piekrītu.
Japaina
Japaina 24.08.2012 17:40
10269 сообщений на сайте
Paldies!

Bet,ja fiziskā persona reģistrēsies kā nodokļu maksātāja, vai tad tad viņa pati nav atbildīga par nodokļu nomaksu?

"Jums jānoslēdz līgums un pie izmaksas jāaprēķina un jāietur visi darbaspēka nodokļi, izņemot UDRVN." Uzņēmuma līgums, jāiesniedz ziņas par darba ņēmēju un jānodod VSAOI atskaite?
7viesis
7viesis 24.08.2012 18:06
195 сообщений на сайте
Tad skatieties, kad reģistrējusies, kad rēķins vai līgums...
Japaina
Japaina 24.08.2012 18:10
10269 сообщений на сайте
Vai autoratlīdzības līgums jānoslēdz.
Andaz
Andaz 27.08.2012 11:20
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.