Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Неплатежеспособность, банкротство, кредиты и займы. Аренда, найм, лизинг

Maksātnespēja + skaidras naudas atlikums kasē un AVN К списку тем

Maksātnespēja + skaidras naudas atlikums kasē un AVN
Situācija šāda: firma vēlas iesniegt maksātnespējas pieteikumu, jo ir liels nodokļu parāds, kuru nespēs samaksāt. Ja nerakstīs pati pieteikumu, rakstīs VID. Firmai ir neesošs kases atlikums un avansa norēķinu atlikums vadītājam. Protams, ka reāli jau šīs naudas nav. Lai atbrīvotos no šīs neesošās naudas, vai var vadītājs pārdot firmai autordarbu ar samaksu skaidrā naudā par šo summu? Tas gan vēl vairāk palielinās nodokļu parādu, bet ņemot vērā, ka tāpat jau vairs nav ko zaudēt... Un kas notiks pie likvidācijas ar šo intelektuālo īpašumu, kurš karāsies bilances pamatlīdzekļos? Ar kādiem riskiem varētu saskarties veicot šādu "darījumu"?
Paldies.
Siirija
Siirija 24.09.2012 10:59
271 сообщение на сайте

Ответы (1)

Если администратор захочет, он сможет оспорить сделку суде и признать ее фиктивной. Потом взыщет деньги с вашего руководителя. Причем отвечать руководитель будет всем своим имуществом.
Maija
Maija 24.09.2012 11:20
28206 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.