Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

NĪN kontēšana pašvaldībā К списку тем

NĪN kontēšana pašvaldībā
Labdien.

Vai man, lūdzu, kāds pašvaldībā strādājošs (vai šo lietu zinošs) grāmatvedis varētu palīdzēt saprast, kādus kontējumus veic pašvaldība aprēķinātajam NĪN par dzīvokli un garažu? Man ļoti vajadzētu saprast šo lietu, bet šobrīd ir mazas šaubas, jo esmu diezgan attaļinājusies no grāmatvedības..

Paldies.
Lacens
Lacens 27.09.2012 17:05
86 сообщений на сайте

Ответы (16)

Te jau viss ir uzrakstīts

http://www.likumi.lv/doc.php?id=202636
Japaina
Japaina 27.09.2012 18:15
10269 сообщений на сайте
Paldies Japaina.

Bet jau sākot lasīt, man pretī ir šāds pants:
3. Šie noteikumi neattiecas uz nodokļu ieņēmumu uzskaiti un valsts finanšu uzskaiti Valsts kasē.

Ja Tu varētu palīdzēt man saprast pēc būtības_
no pašvaldības viedokļa skatoties kā tiek kontēts aprēķins nekustāmā īpašuma nodoklim par manu dzīvokli? Man nekad nav bijusi saskare ar pašvaldības uzskaiti un šobrīd esmu apmakldījusies trijās priedēs...

Paldies.
Lacens
Lacens 28.09.2012 10:08
86 сообщений на сайте
Kas tad Jūs īsti esat - pašvaldība vai Valsts kase?
Aivars007
Aivars007 28.09.2012 10:57
26984 сообщения на сайте
Pašvaldība.
Lacens
Lacens 28.09.2012 13:51
86 сообщений на сайте
Pašvaldībā gan sen nestrādāju,bet domāju, ka šobrīd kontēšana neatšķiras no pārējiem.
Japaina
Japaina 28.09.2012 14:20
10269 сообщений на сайте
Jums taču atbildēja.
Aivars007
Aivars007 28.09.2012 14:38
26984 сообщения на сайте
Liels paldies, es lasīju un lasīšu vēl. Un tā kā Jūs esat izpalīdzīgi, vai varat man palīdzēt saprast kas šis nodoklis ir pašvaldībai kredīta pusē - vai tie ir ieņēmumi vai saistības? Jo ja pareizi saprotu, pašvaldība to aprēķina to aprēķina, iekasē no iedzīvotājiem bet paturēt sev visu nedrīkst.

Un līdz ar to tad būs paldies par atbildēm.
Lacens
Lacens 28.09.2012 15:10
86 сообщений на сайте
Atkal pašvaldībā grāmatvedībā nonācis "ieliktenis", kas apmaldījies 3 priedēs, laikam Šlesera privātmājas teritorijā
Linete
Linete 28.09.2012 15:16
2983 сообщения на сайте
Paldies Linete. Neesmu pašavaldības grāmatvedībā savu kāju spērusi, par sarūgtinājumu laikam kādam. Šie jautājumi tiek uzdoti man personiskajām vajadzībām - palīdzot citos jautājumos rakstīt skolniekam, nolēmu saprast arī to un vērsos šeit pēc padoma.
Principā Jūs, Lineta, jau gaidīju. Jūsu (jeb jūsveidīgo) nekad netrūkst - nav lietas bet spriedums jau gatavs.

Paldies.
Lacens
Lacens 28.09.2012 15:26
86 сообщений на сайте
Lai nu kā ar Linetes "spriedumu", taču šis nav skolēnu forums.
Es teikšu vēl asāk - tā ir ļoti liela bezkaunība - atraut no darba foruma dalībniekus - speciālistus ar lielu pieredzi un plašām zināšanām, lai risinātu skolēnu uzdevumus.
Tagad varat dusmoties arī uz mani.
Atļauju.
Aivars007
Aivars007 29.09.2012 12:01
26984 сообщения на сайте
Es netaisos dusmoties, nav jau bērnudārzs.
Man ir žēl. Žēl par šādu attieksmi no ''speciālistus ar lielu pieredzi un plašām zināšanām''. Kamēr es biju ''grāmatvedībā nonācis "ieliktenis"'' profesionāļi ar mani te ķēpājās un atmeta informāciju. Bet es teicu, ka vēlos SAPRAST jautājumu un tāpēc vērsos pie profesionāļiem, kur gan vēl. Esmu pateicīga par normatīvo aktu, ko atsūtīja Japaina, droši vien atrastu pati arī, bet noteikti neietu uzreiz. Bet es tikai lūdzu vienā teikumā norādi lai saprastu šo lietu pēc būtības - nejautāju jau lidmašīnu zīmēt. Bet jau raksot šeit, es ne uz ko necerēju, drīzāk gaidīju kad sāksies. Tāpēc jau vairākus gadus to neizmantoju.

Vienalga - paldies Japaina.
Aivars007, es cienu Jūsu zināšanas, bet šitas - ''atraut no darba foruma dalībniekus'', ņemot vērā Jūsu šeit pavadīto laiku un vēlmi vienkārši izteikties nevis atbildēt.... Kaut kā drusku liekulīgi. Bet vienalga - paldies par palīdzību.
Lacens
Lacens 29.09.2012 13:15
86 сообщений на сайте
Kas nu kuram liekulīgs.
Āmen!
Aivars007
Aivars007 29.09.2012 13:31
26984 сообщения на сайте
Aivar, šodien sestdiena, atpūšamies labāk!!
Vēl jau tādu kā es būs pilns forums darba dienās, tāpēc vajadzēs spēkus un enerģiju!
Tikai tagad ieraudzīju Jūsu kodu 007. Nu principā - pareizi!

Nezinu kur un kā var aizslēgt tēmu, tāpēc saku vienkārši - paldies, jautājums vairs nav aktuāls.
Lacens
Lacens 29.09.2012 14:54
86 сообщений на сайте
Liels paldies, es lasīju un lasīšu vēl. Un tā kā Jūs esat izpalīdzīgi, vai varat man palīdzēt saprast kas šis nodoklis ir pašvaldībai kredīta pusē - vai tie ir ieņēmumi vai saistības? Jo ja pareizi saprotu, pašvaldība to aprēķina to aprēķina, iekasē no iedzīvotājiem bet paturēt sev visu nedrīkst.

Un līdz ar to tad būs paldies par atbildēm.
Lacens 28.09.2012 15:10
Tā kā pašvaldībai ir atļauts samazināt NĪ nodokli pēc saviem ieskatiem, tad domāju, ka tie ir pašvaldības ieņēmumi, kuri paliek pašvaldībā.IMXO
Japaina
Japaina 29.09.2012 16:07
10269 сообщений на сайте
Tēmu "aizslēgt" ir vienkāršāk par vienkāršu.
Jāuzraksta attiecīgs iesniegums foruma administrācijai.

Ja jau reiz atjaunojāt sarunu - vēlreiz par liekulību - tikai viens teikums.
Liekuļi ir visi tie, kuri izliekas, ka ir pareizi profesionāļu forumā risināt skolas uzdevumus.
Tādi kā es šeit ir liels retums - kuri neliekuļo un raksta "patiesību acīs".

Tajā pašā laikā ''speciālistus ar lielu pieredzi un plašām zināšanām" es nekādā ziņā nebiju domājis sevi. Esmu strādnieka cilvēks, un ar savām zināšanām īpaši netiecos izcelties.

Savukārt, par maniem spēkiem un par manu enerģiju raizēties nav vērts.
Gan jau es pats kaut kā tikšu galā.
Bet katrā ziņā - paldies par rūpēm.
Aivars007
Aivars007 29.09.2012 16:11
26984 сообщения на сайте
Paldies Japaina. Es tā arī biju sapratusi.

Aivars007, es jautāju vai kāds '' varētu palīdzēt saprast'' konkrētu jaut\ajumu, kas skar grāmatvedību. Neesmu pilnīga nulle, bet gadi 9-10 ir pagājuši. Ja runātu par personāla jautājumiem un algām - varam runāt līdzvērtīgi. Bet šajā situācijā es jautāju padomu SEV, kur es to izmantošu tas taču nav svarīgi - varbūt esmu ieliktenis, varbūt rakstu diplomdarbu bet varbūt palīdzu citiem. Bet sniedzot atbildi viena teikuma apjomā, Jūs esat darījis zinošāku vienu cilvēku. Vai tas ir lieki notērēts laiks un enerģija? Šis forums sniedz atbildes un paldies dievam ka tā. Kaut kā Jūs esat pārāk nodalījis kurš te drīkst un kurš nedrīkst uzdot jautājumus.
Bet es palasīju - reizēm Jūs tiešām sniedzat padomus. Tas ir jauki. Paldies.
Lacens
Lacens 29.09.2012 17:58
86 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.