Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Rezervēts samazinājums К списку тем

Rezervēts samazinājums
Pirmo reizi man radās šāda problēma - uzņēmums iepirka pamatlīdzekļus, radās PVN pārmaksa, sākumā to ielika rezervētajā samazinājumā, tad pieprasīja dokumentus un paskaidrojumus un tad, kad es iegāju EDS paskatīties, vai tas rezervētais samazinājums ir pārcelts uz nākamajiem periodiem, redzu, ka ta svispār ir pazudis Pieprasīju aktuālo vēsturi, kurā ir tāda darbība - dzēsts rezervēts samazinājums (6718 Ls) Man tas šķiet ļoti interesanti - vienkārši nodzēš un viss ok - nekādu paskaidrojumu, nekādu vēstuļu, pat ne e-pastu. Tagad EDS parāda, ka nav ne PVN pārmaksas, ne parāda. Vai kādam ir bijusi tāda situācija?
Vita38
Vita38 30.10.2012 23:04
18 сообщений на сайте

Ответы (6)

varbūt Jums bija citi nodokļu parādi un vid pārnesa šo pārmaksu uz citiem nodokļiem?
Natalija1981
Natalija1981 30.10.2012 23:25
3 сообщения на сайте
Ну скорее всего они вам на банковский счет эту сумму переплаты вернут.... Сегодня- завтра, проверяйте счет
Belja4ok
Belja4ok 30.10.2012 23:26
246 сообщений на сайте
Cerams, ka tā - man jau ar liekas, ka nevar tā vienkārši dzēst pārmaksu Gaidīšu vēl kādu dienu, bet tad gan zvanīšu uz VID
Vita38
Vita38 31.10.2012 00:11
18 сообщений на сайте
у нас тоже был НДС за ОС, мы прикладывали документы и просили вернуть этот НДС на наш р/счет, Пришло письмо на е-майл с их решением зачислить сумму налога за ОС на р/рсчет, а оставшаяся сумма переплаты налога- в счет будущих периодов.... Н ар/сч пришли деньги.
Viksa
Viksa 31.10.2012 08:47
1506 сообщений на сайте
Sazvanījos - izrādās VID tiešām vienkārši paņem un nodzēš to PVN pārmaksu Dokumenti esot bijuši nesalasāmi (es tos biju ieskanējusi), bankas apmaksas neesot bijušas apstiprinātas bankā (cik zinu, tas vairs nav jādara obligāti) - PVN pārmaksa netika apstiprināta un tika izdzēsta Ļoti interesantas darbības - gribētu tikai zināt, kurš likums to nosaka, jo PVN likumā tādas darbības nav paredzētas
Vita38
Vita38 31.10.2012 15:49
18 сообщений на сайте
Palūdziet Lēmumu un pārsūdziet to - viena mēneša laikā parasti.
Aivars007
Aivars007 31.10.2012 16:02
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.