Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN taksācijas perioda maiņa К списку тем

PVN taksācijas perioda maiņa
Labvakar, kolēģi!

Uzņēmumam( PVN maksātājs), kura taksācijas periods 2012.gadā ir ceturksnis, oktobra mēnesī apgrozījums par 2012.g. pārsniedzis 35 tūkstošus. Manuprāt, saskaņā ar likuma 9.pantu periods mainās no ceturkšņa uz mēnesi ar 2013.gadajanvāri, kad arī sniegsim deklarāciju par janvāri, bet šogad jāsniedz vēl j projām pa ceturkšņiem (t.i. par 4.cet. līdz 20.01.2013). Uzņēmums nav veicis piegādes uz ES.
Vai es pareizi esmu sapratusi likuma burtu, vai arī kļūdos?
PALDIES!
Inaara99
Inaara99 21.11.2012 20:37
10 сообщений на сайте

Ответы (2)

MK noteikumi par PVN deklarāciju
III situācija: apliekamai personai, kurai saskaņā ar likuma 9.panta1.2 daļu taksācijas periods ir puse no kalendāra gada, šā gada aprīlī apliekamo darījumu vērtība taksācijas gada laikā pārsniedz 35 000 latu. Savukārt deklarācija par janvāri, februāri un martu nav iesniegta (jo sākotnēji tika paredzēts iesniegt deklarāciju par pusi no kalendāra gada).

Šī apliekamā persona līdz 15. vai 20.maijamiesniedz deklarāciju, norādot tajā aprīli kā taksācijas periodu (t.i., mēnesi, kurā taksācijas gada laikā veikto apliekamo darījumu vērtība pārsniedz 35 000 latu). Deklarācijā un tās pielikumos apkopo datus par janvāri, februāri, martu un aprīli.

Jums jāiesniedz deklarācija par oktobra MĒNESI un turpmāk katru mēnesi.
Ilma
Ilma 21.11.2012 22:22
30495 сообщений на сайте
Paldies, Ilma!
Inaara99
Inaara99 21.11.2012 22:50
10 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.