Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

VSAOI korekcija К списку тем

VSAOI korekcija
Labdien!
Atradu 2012. gada augustā kļūdu atskaitē (IIN VSAOI ziņojumā), kas nodota VID.
1. augustā cilvēks atlaists no darba, vinam augustā vēlāk izmaksāja atvaļinājuma kompensāciju, kas arī caur banku izmaksāts. Bet nekur VID atskaitē nav ieļauts.
IIN cik es saprotu es pamainīšu, iesniedzot precizētu atskaiti. Bet ko darīt ar tiem 11 latiem VSAOI?
Nav variantu? vienkarši jāgaida audīts?!@
Drushka
Drushka 11.01.2013 16:19
326 сообщений на сайте

Ответы (15)

Sociālo nodokli var precizēt tikai par iepriekšējo mēnesi.
Man ir izdevies ar VID darbiniecēm sarunāt, ka šādā gadījumā pieņem precizējumu uz papīra.
Pamēģiniet. Tas atkarīgs no cilvēka VIDā.
Aivars007
Aivars007 11.01.2013 16:31
26984 сообщения на сайте
Laikam atradu risinājumu. Tā kā cilvēks strādā uz stundām, samazināšu vinam stundu uzskaiti, lai kopā ar atvaļinājuma kompensāciju sanāktu tik cik VID atskaitē iesniegts. A pārmaksāto summu atgriezišu no viņas kasē.... Citu variantu neredzu
Drushka
Drushka 11.01.2013 16:32
326 сообщений на сайте
Domāju, ka vajadzēja pamēģināt parunāt ar VID inspektoru.
Bet - Jums redzamāk.
Aivars007
Aivars007 11.01.2013 16:37
26984 сообщения на сайте
Paldies. Šo izdomāju, pirms vēl redzēju ka ir varbūtība ka pieņems papīrformātā.
Noteikti sākumā mēģināšu iesniegt!
Paldies. Ja teiks ka nē, tad tikai kautko mainīšu papīros.
Dīvaina situācija-atrasta kļūda, gribu labprātīgi labot. Bet lai normāli izlabot jādomā kautkādas mahinācijas :((((
Drushka
Drushka 11.01.2013 16:44
326 сообщений на сайте
Paldies. Šo izdomāju, pirms vēl redzēju ka ir varbūtība ka pieņems papīrformātā.
Noteikti sākumā mēģināšu iesniegt!
Paldies. Ja teiks ka nē, tad tikai kautko mainīšu papīros.
Dīvaina situācija-atrasta kļūda, gribu labprātīgi labot. Bet lai normāli izlabot jādomā kautkādas mahinācijas :((((
Drushka 11.01.2013 16:44
Не понимаю, какой механизм? Исправляйте согласно правилам и все.
Albina
Albina 11.01.2013 16:52
64702 сообщения на сайте
Paldies. Šo izdomāju, pirms vēl redzēju ka ir varbūtība ka pieņems papīrformātā.
Noteikti sākumā mēģināšu iesniegt!
Paldies. Ja teiks ka nē, tad tikai kautko mainīšu papīros.
Dīvaina situācija-atrasta kļūda, gribu labprātīgi labot. Bet lai normāli izlabot jādomā kautkādas mahinācijas :((((
Drushka 11.01.2013 16:44
Не понимаю, какой механизм? Исправляйте согласно правилам и все.
Albina 11.01.2013 16:52
Так правила не позволяют исправить соцналог за старые периоды (август).
Drushka
Drushka 11.01.2013 16:58
326 сообщений на сайте
Ministru kabineta noteikumi Nr.827
29. Pārskata mēnesī darba devējs (maksātnespējas procesa administrators) precizē darba ņēmēja darba ienākumus un obligātās iemaksas:
29.1. par iepriekšējo mēnesi pirms pārskata mēneša (arī par tām personām, kuras pārskata mēnesī nav darba ņēmēja statusā, bet iepriekšējā mēnesī pirms pārskata mēneša bija darba ņēmēja statusā). Darba devēja ziņojumā norāda darba ienākumus (6.aile) un obligāto iemaksu (7.aile) palielinājumu vai samazinājumu;
29.2. par iepriekšējiem mēnešiem pirms šo noteikumu 29.1.apakšpunktā minētā mēneša, izņemot šo noteikumu 30.2., 30.3. un 30.4.apakšpunktā minētos gadījumus. Darba devēja ziņojumā par pārskata mēnesi attiecīgi palielina vai samazina darba ienākumus (4.aile) un obligātās iemaksas (5.aile);
Lulasevi
Lulasevi 11.01.2013 17:18
1481 сообщение на сайте
Ministru kabineta noteikumi Nr.827
29. Pārskata mēnesī darba devējs (maksātnespējas procesa administrators) precizē darba ņēmēja darba ienākumus un obligātās iemaksas:
29.1. par iepriekšējo mēnesi pirms pārskata mēneša (arī par tām personām, kuras pārskata mēnesī nav darba ņēmēja statusā, bet iepriekšējā mēnesī pirms pārskata mēneša bija darba ņēmēja statusā). Darba devēja ziņojumā norāda darba ienākumus (6.aile) un obligāto iemaksu (7.aile) palielinājumu vai samazinājumu;
29.2. par iepriekšējiem mēnešiem pirms šo noteikumu 29.1.apakšpunktā minētā mēneša, izņemot šo noteikumu 30.2., 30.3. un 30.4.apakšpunktā minētos gadījumus. Darba devēja ziņojumā par pārskata mēnesi attiecīgi palielina vai samazina darba ienākumus (4.aile) un obligātās iemaksas (5.aile);
Lulasevi 11.01.2013 17:18
Tak saka ka EDS neņem pretī. Kā tad īsti ir..Pavisam saputrojos.....Var tos mēnešus labot vai nē.
Tie kas mēģināja kaut ko ievadīt, saka ka neņem.
Nu es pavisam apmulsu.....
Drushka
Drushka 11.01.2013 17:24
326 сообщений на сайте
Sanāk ka man tagad ar janvāra atskaiti jālabo cipari par darbinieku, kas nestrādā no 01.08.2012? Un man nebūs audīta laikā nekādas soda sankcijas par savlaicīgi nesamaksāto nodokli?
Drushka
Drushka 11.01.2013 17:30
326 сообщений на сайте
Nekādus labojumus par darbiniekiem, kas vairs nestrādā EDS nepieņem.
Ilma
Ilma 11.01.2013 19:27
30495 сообщений на сайте
Sanāk ka man tagad ar janvāra atskaiti jālabo cipari par darbinieku, kas nestrādā no 01.08.2012? Un man nebūs audīta laikā nekādas soda sankcijas par savlaicīgi nesamaksāto nodokli?
Drushka 11.01.2013 17:30
Vai audits Jums jau pieteicās! Ja nē - neizaiciniet likteni.
Piezvaniet pirmdien VIDam.
Vai nu tā būs, ka nebūs atsaucīga cilvēka.
Man parasti neatsaka šādus lūgumus.
Aivars007
Aivars007 11.01.2013 19:37
26984 сообщения на сайте
Aivar- tagad ar zvanīšanu VID ir galīgā " tūtē" agrāk bija vienkārši- kurā nodaļa reģistrēts klients tur risini ārkārtas sitūācijā problēmu tagad nezinu kā būs.
Teiksim PVN pārmaksu analīžu daļas ir jau ar 01 janvāri norotētas- agrāk Talsus skatīja Talsi- tagad Talsus analizē Liepājā ( ja nekļūdos)
Tā izpaužas - VID komunikācija ar nodokļu mksātājiem ar mērķi nevis sodīt bet norādīt uz iespējamām kļūdām
Ko citu lai ar mums lai dara ja savādāk VID darbiniekus nevar paglābt no kukuļdevējiem kā maksimāli sarežģot viņu komunikāciju ar nodokļu maksātājiem.
Kā lēmumu pieņēmēji par rotāciju nesaprot ka šie mirstīgie cilvēciņi nekādus lēmumus nepieņem un visas darbības reģistrējas datorā
Bez tam arī analītiķi strādā daudz efektīvēk ja nodokļu maksātājs kura datus analizē kaut ko izsaka nekā strādā ar galīgi svešām lietām.( bet tā jau domāju tikai es)

Tas jau laika ir mūsus atsaucīgo cilvēku meklēšanas rezultāts.

Piezvaniet pirmdien VIDam.
Vai nu tā būs, ka nebūs atsaucīga cilvēka.
Man parasti neatsaka šādus lūgumus.
Drushka 11.01.2013 17:30
Guntagermane
Guntagermane 12.01.2013 16:08
1303 сообщения на сайте
Gunta, es vienmēr izmēģinu visus iespējamos komunikācijas variantus. Zinu, ka VIDā darbinieki rotē, viņus pārceļ un tml.
Tomēr man līdz šim ir vienmēr izdevies atrast dzirdīgas ausis un daudz ko nokārtot.
Protams - likumīgu, bez kukuļiem, bez kādām citām "pakaļējām" domām.
Aivars007
Aivars007 12.01.2013 16:30
26984 сообщения на сайте
Aivar tas nebija pārmetums- bet fakts ka tā notiek. Arī es rīkojos pēc tā paša principa bet ši nepieciešmība jau nerodas katru dienu un vienkārši " besī" fakts ka kontakti kur risināt radušos problēmu sasitībā ar klienta problēmu bija un nav vairāk kad pēc gada atkal ievajagās.
Protams - likumīgu..... uzskatu ka tas ir normāls darbs no abām pusēm (VID un uzņēmēja) risināt radušas problēmas atskaitēs. Un šo problēmu risinājumos ko risina grāmatveži ar ierindas VID darbiniekim vismaz manā praksē nekad kukuļi nav eksistējuši . Vienkārši darām savu darbu.
Uzsvars tika likts uz domu ka visa ši rotācija apgrūtina darbu.
Guntagermane
Guntagermane 13.01.2013 10:49
1303 сообщения на сайте
Aivar tas nebija pārmetums- bet fakts ka tā notiek. Arī es rīkojos pēc tā paša principa bet ši nepieciešmība jau nerodas katru dienu un vienkārši " besī" fakts ka kontakti kur risināt radušos problēmu sasitībā ar klienta problēmu bija un nav vairāk kad pēc gada atkal ievajagās.
Protams - likumīgu..... uzskatu ka tas ir normāls darbs no abām pusēm (VID un uzņēmēja) risināt radušas problēmas atskaitēs. Un šo problēmu risinājumos ko risina grāmatveži ar ierindas VID darbiniekim vismaz manā praksē nekad kukuļi nav eksistējuši . Vienkārši darām savu darbu.
Uzsvars tika likts uz domu ka visa ši rotācija apgrūtina darbu.
G GZ 13.01.2013 10:49
Es jau arī neuztvēru kā pārmetumu.
Vienmēr esmu uzskatījis, ka esam domubiedri.
Tikai tas Apvārsnis... ir starp mums...
Aivars007
Aivars007 13.01.2013 15:20
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.