Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN precei no ES К списку тем

PVN precei no ES
Labdien!
Lūdzu palīdziet izprast situāciju!
PVN maksātājs saņēmis preces no Polijas it kā PVN maksātāja ( faktūrā paši rēķina 23% podatek kwota, kaut gan rēķins būtu jāpiestāda bez PVN aprēķina un mēs rēķinam reversu)
Bet pārbaudot poļa PVN reģistrācijas Nr datu bāzē, izrādās ka šāda PVN maksātāja nav, vai sanāk situācija, ka PVN reversu nerēķinam, neko nedeklarējam, nemaksājam un miers mājās, vai tomēr vēl būtu jāsazinās ar poļiem un jāprecizē viņu reģ. nr, varbūt kāda kļūda izrakstot rēķinu?
Paldies!
Inaara99
Inaara99 13.01.2013 15:30
10 сообщений на сайте

Ответы (5)

Jāprecizē.
Nodokļu jomā nevar būt nekādu "it kā".
Aivars007
Aivars007 13.01.2013 16:11
26984 сообщения на сайте
Palasiet PVN likumu. Palasiet šeit forumā rakstīto un visu sapratīsiet. Mēs nezinām kāpēc Jums rēķinā ir tā un ne citādi.
Aivareno
Aivareno 13.01.2013 16:20
6641 сообщение на сайте
jāsazinās ar poļiem
Andaz
Andaz 15.01.2013 17:40
27892 сообщения на сайте
Paldies, Andaz, tā arī izdarīju!
Inaara99
Inaara99 16.01.2013 15:57
10 сообщений на сайте
nu takš poļi varēja arī nejauši pārrakstīties par vienu ciparu, noteikti vajag sazināties ar viņiem. man tā ir bijis ar spāņiem, neliela kompānija, invoisu taisīja exceli un pārrakstījās vat numberu raxtot. un par pvn 0, arī vajag atgādināt
Sibylla
Sibylla 16.01.2013 18:43
1499 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.