Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Izdevīgākais nodokļu maksāšanas modelis, veicot darbu ārzemju uzņēmumam. К списку тем

Izdevīgākais nodokļu maksāšanas modelis, veicot darbu ārzemju uzņēmumam.
Sveiki,

Situācija sekojoša - esmu programmētājs, kas strādā no mājām (ar Latvijas klientiem kā privātpersona zem autoratlīdzības līgumiem).

1) Ko darīt, ja ir iespējams iet patstāvīgā darbā ārzemju uznemumā (ASV/Kanāda/Jaunzēlande (vairāki varianti)), atrodoties mājās? Kāds būtu visizdevīgākais variants(saimn. darb. veic.,IK,SIA, utt), ja norakstīt izdevumos tikpat kā neko nesanāks un aptuvenā prognozētā alga ap Ls 1500-2000?

Pats darbiniekus zem sevis ņemt neplānoju, tikai veikt konkrētus pakalpojumus (principā sēdēt mājās un bakstīt taustiņus).

2) Mazs jautājums saistībā ar Paypal:
Vai ir atļauts par darbu saņemt atalgojumu savā paypal Kontā, no kura jau pēcāk naudu pārdzīt uz darbam reģistrēto kontu, vai arī pārskaitījuma veidā maksājumam vienmēr ir obligāti jābūt 'pa taisno' no konta kontā?
Jautāju tāpēc, ka pārsūtot naudu no Paypala uz bankas kontu, neparādās nekāda info par pārskaitījumu. TIkai 'Atgriezts dar.... X LVL'. Shady business.

Plānoju arī steidzami konsultēties ar juristu/vid, bet sākumā gribētos gūt vismaz nelielu priešstatu par situāciju, lai vismaz zinātu, kas man ir jājautā un jāprecizē.

Paldies. Ceru, ka augstāk esošie jautājumi nav jau 500 reizes atbildēti.
Athes
Athes 16.01.2013 06:09
3 сообщения на сайте

Ответы (4)

500 reizes atbildēti... droši vien nav, bet vismaz 5 gadus būtu jāpamācās, lai neiekultos nepatikšanās

interesanti gan būtu, ja es jūs palūgtu forumā iemācīt man ...bakstīt taustiņus.
Mu-maija
Mu-maija 16.01.2013 08:59
15862 сообщения на сайте
500 reizes atbildēti... droši vien nav, bet vismaz 5 gadus būtu jāpamācās, lai neiekultos nepatikšanās

interesanti gan būtu, ja es jūs palūgtu forumā iemācīt man ...bakstīt taustiņus.
Mu-maija 16.01.2013 08:59
Nelūdzu man visu iemācīt. Tikai dot virzienu/priekšstatu par labāko risinājumu. Pieņemu, ka pieredze cilvēkiem šajā forumā ir laba un kāds būs spējīgs/vēlēsies atbildēt.

Mani šajā visā mulsina tas, ka pakalpjumi tiek sniegti tālām ārzemēm, tāpēc arī tādi (muļķīgi?) jautājumi.
Athes
Athes 16.01.2013 16:13
3 сообщения на сайте
Forumā meklējat?
Par Paypal varu pateikt- tur ir diezgan liels %.
Brita
Brita 16.01.2013 16:47
1868 сообщений на сайте
Forumā meklējat?
Par Paypal varu pateikt- tur ir diezgan liels %.
Brita 16.01.2013 16:47
Jā, meklēts ir, bet šeit ir tik milzīga aktivitāte, ka vajadzīgo atrast ir ļoti grūti. Konkrēto situāciju uzrakt pagaidām neizdevās. Turpinu meklēt.

Paypala % nebiedē. Interesē tīri tas, vai tā drīkst darīt.
Athes
Athes 16.01.2013 17:00
3 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.