Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

soc un ienāk. nodoklis no valdes locekļa algas К списку тем

soc un ienāk. nodoklis no valdes locekļa algas
Izglītojies neizglītoto..paldies

Visiem zinams, ka valdes locekļiem tapat kā uznemuma darbiniekiem ir noteikta alga no kuras nomaksa noteiktus nodokļus. Man te ir tads jautajums ar situāciju, mans uzņēmums strādā un darbojas, esmu viena locekļa sia,parakstijis esmu ar sevi darba ligumu par noteiktu stundas likmi. paiet menesis, no apgrozijuma es izmaksaju darbiniekiem algas, apmaksaju izdevumus,bet naudiņa lai sev samasātu algu nepietiek. sanak es sev palieku parada? palieku parada ari valstij par nodokli par savu algu? es sev varu ari paradu neatdot?Un nebus jamaksa valstij? sanak es stradaju bez peļņas vai drizak sia strada uz minusiem, jo nespej valdes loceklim samaksat algu?
Viest-sald
Viest-sald 28.01.2013 01:49
2 сообщения на сайте

Ответы (6)

Ja saucat sevi par grāmatvedi, tad šādi jautājumi godu nedara.
Jums steidzami jāalgo kvalificēts grāmatvedis.

Uzņēmums var kādu laiku palikt parādā darbiniekam (Jums), taču tas nekādā veidā neietekmē nodokļus.
Nodokļi jāaprēķina, pārskati jāiesniedz, un par nesavlaicīgi veiktiem nodokļu maksājumiem tiek aprēķināta nokavējuma nauda, kura arī ir jāsamaksā.
Aivars007
Aivars007 28.01.2013 09:41
26984 сообщения на сайте
Ja algas aprēķinātas (iesniegtas atskaites), tad nodokļi ir jāmaksā. VAlsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas jāmaksā jebkurā gadījumā. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis jāmaksā, ja tas ir ieturēts pirms algas izmaksas.
Ja darbinieks atteiksies no algas, tas nozīmē, ka sia ieņēmumi palielinās.
Ja sia saņem naudu, bet nodokļu vietā to naudu samaksā par kaut ko citu, tad vispār sanāk izvairīšanās no nodokļu nomaksas.
Sunshine01
Sunshine01 28.01.2013 12:54
11 сообщений на сайте
Uj Aivar007...es nesmu gramatvedis, tikai nabaga sporta akademijas students kas izmanto jusu dargo laiku, bet liels paldies par atbildem
Viest-sald
Viest-sald 28.01.2013 13:47
2 сообщения на сайте
Kas ir nabags? Sporta akadēmija vai students?
Es arī izveidošu sev profilu kādā sporta forumā un nosaukšu sevi par čempionu basketbolā, piemēram???
Aivars007
Aivars007 28.01.2013 14:16
26984 сообщения на сайте
Uj Aivar007...es nesmu gramatvedis, tikai nabaga sporta akademijas students kas izmanto jusu dargo laiku, bet liels paldies par atbildem
Viest-sald 28.01.2013 13:47
Kas tā par idiotisku modi rakstīt profilos muļķības?
Japaina
Japaina 28.01.2013 14:43
10269 сообщений на сайте
Uj Aivar007...es nesmu gramatvedis, tikai nabaga sporta akademijas students kas izmanto jusu dargo laiku, bet liels paldies par atbildem
Viest-sald 28.01.2013 13:47
Kas tā par idiotisku modi rakstīt profilos muļķības?
Japaina 28.01.2013 14:43
Mums ļoti gribas būt anonīmiem - tas ir galvenais iemesls. Otrs iemesls - procesi, kas notiek cilvēku galvas smadzeņu daļā.
Aivareno
Aivareno 28.01.2013 14:52
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.