Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Uzņēmumu Vieglo Transportlīdzekļu nodoklis К списку тем

Uzņēmumu Vieglo Transportlīdzekļu nodoklis
Labrīt!
Gribēju pajautāt vai esmu pareizi sapratusi likuma pantu-
14.pants Atbrīvojumi no uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa maksāšanas

4) ja komersantam vai ārvalsts komersanta filiālei vieglo transportlīdzekļu iznomāšanas pakalpojumi vai vieglo transportlīdzekļu iznomāšanas pakalpojumi kopā ar vieglo transportlīdzekļu tirdzniecību veido ne mazāk kā 90 procentus no kopējā apgrozījuma, par viņa īpašumā vai turējumā esošiem īstermiņa (līdz vienam gadam) iznomāšanai paredzētiem transportlīdzekļiem, kurus komersants vai ārvalsts komersanta filiāle deklarējusi reģistrā;

Nezinu vai pareizi esmu sapratusi par to no kā rēķina šos 90%. Tas ir domāts, ja uzņ. ir gan vieglās a/m, gan arī mokroautobusi uz nomu, tad lai piemērotu šo atbrīvojumu tieši VIEGLO a/m iznomāšanai jābūt 90% no visa iznomāšanas apgrozījuma? Uzņ. pamatnodarbošanās ir autoserviss un nomas pakalpojumi kopā sastāda tikai kādus 5% no kopējā uzņēmuma apgrozījuma, bet tas laikam nav jāņem vērā! (Sākumā biju sapratusi, ka šos 90% ņem no kopējā apgrozījuma)
Ceru, ka sapratāt jautājumu Liels paldies!
Bello
Bello 31.01.2013 10:29
185 сообщений на сайте

Ответы (3)

Likumā (jūsu citātā) viss ir skaidri uzrakstīts. Jūs atbrīvojumu pēc šī punkta piemērot nevariet.
Dzintarss
Dzintarss 31.01.2013 10:51
250 сообщений на сайте
если правильно поняла вопрос, то налог платить надо
90 % от общего оборота фирмы должна давать нома, то есть норма передусмотрена для прокатных контор
Kel
Kel 31.01.2013 10:56
12066 сообщений на сайте
Skaidrs. Tad mana sākotnējā doma bija pareiza un rēķina 90% no visa uzņēmuma kopējā apgrozījuma. Tad nu jāmaksā vien būs! Paldies
Bello
Bello 31.01.2013 11:04
185 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.