Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Imports К списку тем

Imports
Ir importēta prece, muitas dokumentus kārto Latvijas firma, piestādīja rēķinu, kurš ir ar PVN 21%.
Saksaņa ar īpašo PVN maksāšanas režīmu, PVN pie preces saņemšanas netika maksāts, tikai ievedmuitas nodoklis, kas tika pārskaitīts caur kontu uz valsts kasi.
Prece saņemta janvārī, rēķins no darījuma partnera decembrī 2012.
Pēc manām domām ir jābū sekojošiem dokumentiem un jāveic sekojošas darbības:
1. ir nepieciešama muitas deklarācija, kur parādās ievešanas datums, ko arī jāliek atskaitē, neskatoties uz to, ka rēķins ir ar dec.2012 (man pagaidām tādas nav! :()
2. Rēķinā figurē USD, valsts Ķīna, tātad pārvedu summu gan latos pēc kursa deklarācijas saņemšanas datumā un Ķīnas valūtā arī pēc kursa tajā pašā datumā, uzrādu atskaitē PVN un pielietoju reverso kārtību.
3. Ar muitas pakalpojumu firmu man nekas nav jādara, parādu vienk. PVN atskaitē priekšnodokli?

Lūdzu komentāru vai mana doma ir pareiza, varbūt ir vēl kādi "knifi"?

Paldies par atsaucību jau iepriekš!
Diii
Diii 08.02.2013 15:13
388 сообщений на сайте

Ответы (2)

1. pareizi
2. nav vajadzīgi parrēķināt Ķīnas valūtā (muitas deklarācijā un invoicā būs dolāri)
Lolo4ka
Lolo4ka 10.02.2013 13:57
561 сообщение на сайте
Beidzot esmu saņēmusi arī Deklarāciju.
Sadaļā 47 nodokļu aprēķins ir aprēķināts muitas nodoklis
Tālāk pie rēķina summas pieskaitīts muitas nodoklis un tad kopējā summa, no kuras rēķina 21%
Sanāk ka PVN atskaitē es PVN 21 % parādu no kopējās summas kur iekšā ir arī muitas nodoklis (2.7%)?
Diii
Diii 11.02.2013 14:15
388 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.