Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

importa darījums darījuma partneris PVN1-I К списку тем

importa darījums darījuma partneris PVN1-I
Labdien Cien. kolēģi!
Ievesta prece no Ķīnas, īpašais maksāšanas režīms, PVN1-I darījuma pertneris ir jāatzīmē Ķīnas kompānija vai valsts kase? Iepriekšējās citās tēmās ir abi varianti pieminēti, gan valsts kase, gan darījuma partnera nosaukums.
EDS pieņem arī darījuma partnera nosaukumu neskatoties ka aile valsts un reģ.Nr. ir tukša
Pēc loģikas ja es lieku darījuma partneri, tad summas ar Ķīnas kompāniju nesakritīs, jo deklarācijā pie summas kas tiek aplikta ar PVN ir klāt arī muitas nodoklis.
Lūdzu pakomentējiet.
Kā arī vēl viens jautājums :
52 rindā es lieku klāt šo reverso darījumu, bet izmet šādu paziņojumu:
PVN 52.rinda Norādītā vērtība neatbilst pēc formulas 41 x 0,21 + PVN summa no PVN1-I uzrādītajiem „R” darījumiem, būtu jābūt tik un tik
Man viņu neņemt vērā?
Diii
Diii 13.02.2013 13:23
388 сообщений на сайте

Ответы (2)

Ja īpašais maksāšanas režīms, es rakstu darījuma partnera nosaukumu. Neviens nesalīdzina summas ar Ķīnas kompaniju.
"Izmesto" paziņojumu var neņemt vērā.
Irena22
Irena22 13.02.2013 13:36
42998 сообщений на сайте
Paldies, tikko palasījos metodisko materiālu, un tā man arī likās.
VID atskaišu sistēma bieži vien ir ļoti neloģiska
Diii
Diii 13.02.2013 13:44
388 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.