Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN atskaites periods К списку тем

PVN atskaites periods
2012.gadā apgrozījums 52000 Ls, no kuriem 2000 Ls Latvijā, bet pārējais pakalpojumi uz ES. 2013.gadā nododu PVN atskaiti par janvāri, tā tiek noraidīta, jo esot jāiesniedz reizi pusgadā. Tātad uz ES sniegtie pakalpojumi netiek skaitīti apliekamajā ienākumā?
Zemene
Zemene 14.02.2013 11:50
43 сообщения на сайте

Ответы (6)

Likums nosaka, ja ir darījumi ar ES, atskaites jāiesniedz katru mēnesi, vai tad ne tā?
Diii
Diii 14.02.2013 14:58
388 сообщений на сайте
Jā, bet sākas jauns gads, janvārī darījumu ar ES nav.
Zemene
Zemene 14.02.2013 17:24
43 сообщения на сайте
Ja nemaldos, tad katru mēnesi ir tad, ja saņem no ES.
Japaina
Japaina 14.02.2013 18:02
10269 сообщений на сайте
Pēc vecā likuma, ja nākamajā gadā mainījās periods no mēnesis uz cet vai pusgads, līdz 31.01. bija jāraksta iesniegums. Jaunajā ātrumā neatradu kuri panti jāskatās.
Zinme
Zinme 14.02.2013 18:09
1186 сообщений на сайте
Iesniegums gan nebija jāraksta, to VID pats noteica.
Japaina
Japaina 14.02.2013 18:21
10269 сообщений на сайте
115.pants. Nodokļa taksācijas periods
(6) Par taksācijas perioda maiņu reģistrēts nodokļa maksātājs informē Valsts ieņēmumu dienestu, ja periodam ir jāmainās:
1) no ceturkšņa vai no kalendāra gada puses uz mēnesi, — iesniedzot nodokļa deklarāciju par janvāri;

2) uz ceturksni vai uz kalendāra gada pusi, — iesniedzot paziņojumu līdz taksācijas gada 31.janvārim;

3) no ceturkšņa vai no kalendāra gada puses uz mēnesi taksācijas gada laikā šā panta piektajā daļā minētajos gadījumos, — iesniedzot nodokļa deklarāciju par mēnesi, kurā tiek īstenoti šā panta piektās daļas nosacījumi.

Arī pēc jaunā .... iesniedzot paziņojumu, bet VIDs var domāt arī citādi, vai nu pirmā reize.
Zinme
Zinme 14.02.2013 18:58
1186 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.