Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN К списку тем

PVN
Labdien!
Pakonsultējiet, lūdzu, sekojošā jautājumā. Esam biedrība, kas darbojas sporta nozarē. Mums plānojas treniņnometne ārzemēs, un esam apmaksājuši vienu kopēju rēķinu par dalības maksu un aviobiļetēm. Dalībnieku vidū ir arī tādi, kas nav biedrības biedri. Līdz ar to vēlamies izrakstīt rēķinu viņiem par viņu daļas samaksu. Vai šis rēķins būtu jāizraksta ar PVN vai bez PVN (esam PVN maksātāji). Paldies jau iepriekš!
Seeniite
Seeniite 22.03.2013 08:51
17 сообщений на сайте

Ответы (5)

А вы ПВН отчисляли за свои расходы?
Tt7
Tt7 22.03.2013 08:56
37863 сообщения на сайте
Par dalības maksu jā, par aviobiļetēm jāskatās. Tātad saprotu, ja šiem izdevumiem, ko samaksājām viņa vietā, tika piemērots PVN, tad mēs arī tālāk piemērojam, ja nebija, tad nē?
Seeniite
Seeniite 22.03.2013 09:45
17 сообщений на сайте
tad mēs arī tālāk piemērojam - Да.
Tt7
Tt7 22.03.2013 10:09
37863 сообщения на сайте
Liels liels paldies Tt7.
Seeniite
Seeniite 22.03.2013 10:18
17 сообщений на сайте
Ar PVN nepaliekamiem pakalpojumiem PVN nepiemēro nevienā gadījumā, ja papildus neprasa maksu par starpniecību.
Savukārt, ja Jūs atskaitījāt PVN, tad arī jāprasa PVN.
Aivars007
Aivars007 22.03.2013 10:19
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.