Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

VSAOI-darbinieka atbildība...sūdzība! К списку тем

VSAOI-darbinieka atbildība...sūdzība!
Ja tie sasodītie darbinieki neatnes darbnespējas lapas!Kad saņem algu,tad ierodas ar Blapu,jo ieraudzīja,ka alga par daudz....
Kā Jūs tiekat ar šito galā?Muļļāt socatskaiti ir briesmīgi.Iemest nokavēto BLapu miskastē tā kā bail,jo strādnieks klaigā,ka esot kādam (nezin kam) teicis,ka ir Blapa.Līdz grāmatvedībai šīs ziņas parasti nenonāk..
Man nav spēka cīnīties ,lai cilvji nāk pie manis ar katru problēmu,nevis atrunājas -es domāju,ka jūs jau zināt...
Vienkāŗši neaizpildīt šitās nokavētās?
Sella
Sella 02.04.2013 12:48
377 сообщений на сайте

Ответы (22)

Делайте отметку в больничном, что человек работал.
Albina
Albina 02.04.2013 12:53
64702 сообщения на сайте
Vienu reizi atzīmēsiet B lapā, ka strādājis un cilvēks nesaņems slim.pabalstu-nākamajā reizē būs daudz uzmanīgāks.

P.s. Kas slēdz tables? Vai tad nezina, ka cilvēks slimo?
Dinaro
Dinaro 02.04.2013 12:57
8241 сообщение на сайте
Varbūt tas cilvēks, kurš raksta darba uzskaites tabulas, lai uzraksta paskaidrojumu. Ja nē, sekojiet Albinas padomam.
Aivareno
Aivareno 02.04.2013 13:00
6641 сообщение на сайте
Piekrītu, ka dažkārt tā ir cīņa ar vējdzirnavām.
B lapa ir jāaizpilda, par to nevarētu būt strīdu.
Protams, ja uzņēmumā eksistē tāds "brīnums" kā Darba laika uzskaites tabula, tad jāapskatās, kas tajā ierakstīts.
Ja ierakstīts, ka darbinieks bija darbā, tad jājautā šīs tabulas rakstītājam, ko tas nozīmē.
Bet ja darba algu Jūs kā grāmatvede aprēķināt bez šī dokumenta (tāpēc, ka uzņēmumā tādu neviens neraksta - pie kā gan pati esat vainīga, ja tā esat pieļāvusi), tad (1) jāveic pārrēķins un jāprecizē attiecīgā mēneša Darba devēja ziņojums vai (2) jāveic pārrēķins šomēnes.
Katrā ziņā jāņem vērā konkrētā situācija un jārīkojas pēc apstākļiem.
Izmest B lapu - to nu gan nē. Es tā nekad neatļautos izdarīt.
Aivars007
Aivars007 02.04.2013 13:01
26984 сообщения на сайте
Tāpēc ir darba kārtības noteikumi, kurus katrs izlasa un parakstās.
Noteikumos ierakstīts - kad, kam jāpaziņo, ja ir DNL vai citāds kavējums.
Katrs ir parakstījis, un pats vainīgs, ja nav izlasījis.
Es vispār ieliktu neattaisnotu kavējumu, jo kā Aivars raksta "ja uzņēmumā eksistē tāds "brīnums" kā Darba laika uzskaites tabula, tad jāapskatās, kas tajā ierakstīts.".
Andaz
Andaz 02.04.2013 13:12
27892 сообщения на сайте
Jā,man tā ir cīņa ar minētām dzirnavām.Tabeles raksta darbu vadītājs-t.i.saliek stundu grafiku(mums slīdošais)katram strādniekam...un es savukārt ielieku slim.lapas-kurām būtu JĀBŪT pie manis,ielieku citas ar rīkojumu atrunātās ne-darbudienas.Bijaideja, lai darbuvadītājs raksta precīzu tabeli,bet tad iebraucām auzās galīgi,jo bieži strādnieciņi paši samainās un atstrādā..cilvēku daudz.Nepatikšanas ar VDI un VSAA es galīgi nevēlos...jo no direktora puses tad vainīgā būšu tikai un vienīgi es.
Nez vai citur arī strādnieki ir tik izlaidušies,ka neinteresējas pilnīgi ne par ko?Kā varat ieviest disciplīnu?
Albina,ja es BLapā ierakstīšu,ka cilvis strādājis-tad tūliņ sekos zvans no VSAA-vai skatos,ko rakstu?
Sella
Sella 02.04.2013 13:19
377 сообщений на сайте
Jā,man tā ir cīņa ar minētām dzirnavām.Tabeles raksta darbu vadītājs-t.i.saliek stundu grafiku(mums slīdošais)katram strādniekam...un es savukārt ielieku slim.lapas-kurām būtu JĀBŪT pie manis,ielieku citas ar rīkojumu atrunātās ne-darbudienas.Bijaideja, lai darbuvadītājs raksta precīzu tabeli,bet tad iebraucām auzās galīgi,jo bieži strādnieciņi paši samainās un atstrādā..cilvēku daudz.Nepatikšanas ar VDI un VSAA es galīgi nevēlos...jo no direktora puses tad vainīgā būšu tikai un vienīgi es.
Nez vai citur arī strādnieki ir tik izlaidušies,ka neinteresējas pilnīgi ne par ko?Kā varat ieviest disciplīnu?
Albina,ja es BLapā ierakstīšu,ka cilvis strādājis-tad tūliņ sekos zvans no VSAA-vai skatos,ko rakstu?
Sella 02.04.2013 13:19
Ну и пусть звонят. Ответите, что по табелю человек работал.
Albina
Albina 02.04.2013 13:22
64702 сообщения на сайте
No mūsu VSAA esmu saskārusies ar attieksmi,ka darbinieks NEKAD nav vainīgs,ka DDevējs viņu par katru cenu grib apjāt...teiksim -liekot strādāt slimības laikā.Reāli mums nav tāda vajadzība-jo cilvēku pietiek.
Visi šie strīdi ar VDI,VSAA,VID par darbiniekiem-ved pie nelietderīgām un apnicīgām pārbaudēm.Cilvēkam no tā ne silts,ne auksts.
Te iepriekš sūdzējos,ka nesakārto apgādājamo lietas..izlikām atpūtas telpās likuma izdrukas.Vaikāds par to satraucās? Nē,pilnīgi neviens.
Sella
Sella 02.04.2013 13:36
377 сообщений на сайте
Да это извечная проблема. Особенно с иждивенцами.
Albina
Albina 02.04.2013 13:43
64702 сообщения на сайте
Lai darbinieks uzraksta paskaidrojumu - ikur A lapa, kam iedeva, kad iedeva, kad paziņoja, ka slims....
Pēc tam būvdarbi vadītājs arī lai raksta paskaidrojumu, kāpēc nav tabelē norādīts, ka darbiniekam A lapa, kur lika A lapu, kāpēc nenodeva grāmatvedībā...
Mēs nekā savādāk palīdzēt nevaram. Tikai uzklausīt un kopā paraudāt.
Pašai jārīkojas - gan paskaidrojumi jāprasa, gan darba kārtības noteikumos par slimošanu jāieraksta...
IMXO
Andaz
Andaz 02.04.2013 13:44
27892 сообщения на сайте
Lai darbinieks uzraksta paskaidrojumu - ikur A lapa, kam iedeva, kad iedeva, kad paziņoja, ka slims....
Pēc tam būvdarbi vadītājs arī lai raksta paskaidrojumu, kāpēc nav tabelē norādīts, ka darbiniekam A lapa, kur lika A lapu, kāpēc nenodeva grāmatvedībā...
Mēs nekā savādāk palīdzēt nevaram. Tikai uzklausīt un kopā paraudāt.
Pašai jārīkojas - gan paskaidrojumi jāprasa, gan darba kārtības noteikumos par slimošanu jāieraksta...
IMXO
Andaz 02.04.2013 13:44
Piekrītu, Andai! Paskaidrojumi palīdzēs uzturēt kārtību. Vienreiz uzrakstīs un nākamajā reizē izdarīs visu kā nākas.
Aivareno
Aivareno 02.04.2013 13:58
6641 сообщение на сайте
Ja jau būtu tik vienkārši tos paskaidrojumus saņemt.
Jāsāk ar to, ka dažs labs nemaz neprot tādu uzrakstīt.
Būsim reālisti!
Ir lietas, ko var, un ir lietas, ko nevar.
Zinu no savas pieredzes.
Rezumējums - raudam līdzi, un kopīgi noraušam asaras.
Aivars007
Aivars007 02.04.2013 14:01
26984 сообщения на сайте
<Piekrītu, Andai! Paskaidrojumi palīdzēs uzturēt kārtību. Vienreiz uzrakstīs un nākamajā reizē izdarīs visu kā nākas.>
Aivareno,nekas tamlīdzīgs nenotiks!Ja ļaužus tramda-viņi saka ,ka labāk ies prom.
Aivar007,Jūs precīzi pateicāt-rakstīt nemāk.Gandrīz visus iesniegumus par pieņemšanu,atbrīvošanu,atvaļinājumu rakstu es uz datora,lai cilvēks tik paraksta.Navman laika katram meklēt paraugu un stundu sekot līdz,kā viņš ar pirkstu līdzi velkot mocās..(man laukstrādnieki un fermu cilvēki)Es tērēju milzum daudz laika,darot šitos darbus..līdz ar to atnemot laiku tiešai grāmatvedībai.
Bet jebkurā gadījumā-sirsnīgs paldies par līdzjūtību!
Sella
Sella 02.04.2013 14:24
377 сообщений на сайте
Vienmēr laipni!
Tāds tādu saprot.

Labi, ka dažs labs vismaz parakstīties māk.
Manā "aprūpē" ir bijuši darbinieki, kuri neprot savu uzvārdu pareizi uzrakstīt.
Diemžēl, tāda ir rūgtā dzīves patiesība mūsdienu brīvajā Latvijā.
Aivars007
Aivars007 02.04.2013 14:30
26984 сообщения на сайте
Да у нас тоже пишут под диктовку. Или образец перед носом приходится класть. Ну что с простых работяг возьмешь.
Albina
Albina 02.04.2013 14:48
64702 сообщения на сайте
Tieši tā,Albina..un tad neceļas mēle pateikt,ka tas uzrakstītais tomēr ir jāmet miskastē,jo iesniegumā nav ierakstīts savs vārds,bet tas,kas paraugā.Iet visādi.
Sella
Sella 02.04.2013 14:58
377 сообщений на сайте
Albina
Albina 02.04.2013 15:07
64702 сообщения на сайте
Jā, būs vien Jums jāpiekrīt. Cilvēki ir dažādi.
Aivareno
Aivareno 02.04.2013 15:44
6641 сообщение на сайте
Ir,ir,Aivareno!Un visbiežāk cunduri notiek ar vīrieškārtas pārstāvjiem!Ja meitenes vēl ciknecik tiek galā-tad ar vīriešiem ir dimbā!Reizēm brīnos,kā tie varēja dzimtsarakstu nodaļā iesniegumu uz precēšanos uzrakstīt...ar pēc parauga??
Sella
Sella 02.04.2013 15:49
377 сообщений на сайте
Pēc topošās sievas stabules: "Paraksties šeit, šeit un šeit."
Ant_lv
Ant_lv 02.04.2013 15:50
3494 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.