Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN deklarācija programmā Zalktis К списку тем

PVN deklarācija programmā Zalktis
Strādāju ar Zalkti PVN deklarācijas 1.pielikumuprogramma izskaitļo automātiski ,priekšnodokļa summa sakrīt ar kontu 2311,bet pēc kādas formulas programma skaita preču vai pakalpojumu vērtību bez PVN nevaru saprast? Ja ņemu kontu 5310 atskaitu priekšnodokli sanāk mazāk , avansa norēķinā iegādātās preces pēc čekiem lieku klāt vienalga kaut kādi desmit lati karājas gaisā . Lūdzu ja kādam pastāv iespēje ,paskaidrojiet. Iepriekš pateicos.
Inst72
Inst72 11.04.2013 11:54
5 сообщений на сайте

Ответы (4)

Programma saskaita visu summu, kas iegrāmatota dokumentā bez PVN. Es , piemēram, neizmantoju nekādus kontus 2311. Man PVN ir 5721 ( gan aprēķinātajam, gan priekšnodoklim) un tad atsevišķi konts ir tam PVN ko samaksā budžetā. Katru mēnesi pārgrāmatoju un vienmēr redzu ko valstij uzņēmums parādā vai tā ir parādā uzņēmumam. Nevar tur nekas karāties gaisā...
Aivareno
Aivareno 11.04.2013 12:09
6641 сообщение на сайте
PVN un priekšnodoklis man iet, bet es nevaru izprast preču vērtību bez priekšnodokļa kuru jāuzrāda PVN 1.pielikumā
Inst72
Inst72 11.04.2013 14:55
5 сообщений на сайте
Zalktis šajā rindā vienmēr pievieno to summu, kas ir dokumentā.
Dažkārt nākas izpētīt dokumentus un attiecīgajā PVN deklarācijas pielikuma rindā darījuma summu koriģēt. Tā tas patiešām ir.
Aivars007
Aivars007 11.04.2013 15:17
26984 сообщения на сайте
Liels paldies ! Atbilde korekta un skaidra .
Inst72
Inst72 11.04.2013 15:22
5 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.