Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

ebay К списку тем

ebay
Mīļie grāmatveži! Lūdzu pastāstiet man lūk ko- Sia , mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs vēlas pārdot preces ebay.com Pienāk brīdis, kad prece ir pārdota (X), tad ebay iekasē savu nodevu (X), tad nauda nonāk Paypal norēķinu sistēmā (X), kur tā tiek bloķēta 21 dienu (X), tad Paypal atvelk savu nodokli (X), tad es varu pārskaitīt naudu uz Latvijas juridisko kontu (X). Jautājums tāds- no kura brīža skaitās apgrozījums, no kura jāmaksā mikrouzņēmuma nodoklis 9%) ?
Piparsons
Piparsons 19.06.2013 22:23
18 сообщений на сайте

Ответы (5)

kad prece ir pārdota (X) ebay.com
Julijaabd
Julijaabd 19.06.2013 23:05
1285 сообщений на сайте
Paldies Julija, kā arī paldies par atbildēm par iepriekšējām tēmām!!!!!!!! Man gan viena nodokļu inspektore no VIDa apgalvoja, ka no momenta , kad tiek nauda ieskaitīta Latvijas juridiskajā bankas kontā, bet es viņai nenoticēju!!!!! Paldies Aivaram007, ka nekomentēji!!!!!!!! Diskusija paliek atklāta, kamēr kāds, kas ebay darbojas varētu palīdzēt ar iešūpošanos biznesa vidē (pašlaik darbojos kā privātpersona), bet ir ierobežoti pārdošanas apjomi un tāpēc mani interesē biznesa statuss. Par samaksu vienosimies.
Piparsons
Piparsons 20.06.2013 00:18
18 сообщений на сайте
Uzrakstiet, kuri drīkst komentēt, savādāk mums bail.
Japaina
Japaina 20.06.2013 09:09
10269 сообщений на сайте
Vai tad mikrobam pašam arī kaut kas paliek, kad savu komisiju atvelk ebay un 9% MUN?
Ieņēmumi būs VISA summa, ko pircējs samaksā par preci (t.sk. piegādes izmaksas) un tieši no šīs summas būs jāmaksā 9%.
Dzintarss
Dzintarss 20.06.2013 09:33
250 сообщений на сайте
А какая разница как товар продается. Налог возникает в момент перехода права собственности. Никого не волнует, когда вы получите свои деньги.
Albina
Albina 20.06.2013 09:48
64702 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.