Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Zinas par darba nemejiem, 5.kolonna, datums, kas par datumu? К списку тем

Zinas par darba nemejiem, 5.kolonna, datums, kas par datumu?
Sveiki, aizpildot MK 827. 1.pielikumu(Zinas par darba nemejiem), 5.kolannajaievada datums, tacu nav pateikts, kas par datumu. Vai datums, kad pildu so veidlapu? Vai datums, kad darba nemejs stajas darba? Vi kads cits datums?
Liels paldies
Tartumaa
Tartumaa 30.10.2013 17:49
23 сообщения на сайте

Ответы (7)

Datums, kad darba nemejs stajas darba
Lulasevi
Lulasevi 30.10.2013 19:52
1481 сообщение на сайте
ari es ta domaju, likas logiski. Gibeju sodien EDSā iesniegt zinas par darba nemejiem,kas uzsaks darbu 1.novembriun ievadit tur 01.11.2013. BET lasot EDS lietotaja rokasgramatu, 5.sejumu(valsts socialas apdrosinasanas dokumenti) skaidrots ka: (citeju): "Jaievada datums formata dd.mm.gggg Datumam jabut
mazakam vai vienadam ar šodienas datumu." Lidz ar to sanak ka varu tur rakstit sodienas vai mazaku datumu.. kur lokika? Kadas idejas?
Tartumaa
Tartumaa 30.10.2013 20:33
23 сообщения на сайте
Vispirms - 4. ailē
Otrkārt, jūs sniedzam ziņas par to, ka jums parādījās jaums darba ņēmējs (vai esošam mainām profesijas kodu).
Runa ir par darbinieku, tātad datumam, kad jūs to aizpildat - nav nekādas nozīmes.
Vai grūti iedomāties, kāds datums var interesēt VID?
Mu-maija
Mu-maija 30.10.2013 20:33
15861 сообщение на сайте
Vispirms, Mu-maija, man tā sanāk 5.kolonna ja pieskaitu pirmo N.p.k. kolonnu. Pēctam, datumam, kad aiz[pildu, ir nozīme, ne velti apakšā parakstoties šis datums arī ir norādīts. Tam ir nozīme kaut vai tāpēc, ka ziņas par darba jauniem darbiniekiem jāiesniedz ne vēlāk kā vienu dienu (ja papīra formātā) vai vienu stundu (ja EDSā) pirms darbinieks sāk strādāt. Vēl aizvien teiksi, ka aizpildīšanas datumam nav nozīmes? Lūdzu pamato. Man nebija grūti iedomāties un arī iedomājos, kāds datums VIDam tur varētu interesēt. Vienkārši biju pārsteigta par skaidrojumu EDS rokasgrāmatā. Kas sanāk neloģisks.
Tartumaa
Tartumaa 30.10.2013 20:45
23 сообщения на сайте
Kad līgums noslēgts, to datumu arī rakstiet, tādēļ rokas grāmatā arī teikts, ka datums var būt mazāks vai tāds pats.
Turklāt veidlapā, kas ir 827.noteikumu1. pielikums, datums ir 4.ailē - nav grūti pārliecināties.
Mu-maija
Mu-maija 30.10.2013 21:08
15861 сообщение на сайте
Kad līgums noslēgts, to datumu arī rakstiet, tādēļ rokas grāmatā arī teikts, ka datums var būt mazāks vai tāds pats.
Turklāt veidlapā, kas ir 827.noteikumu1. pielikums, datums ir 4.ailē - nav grūti pārliecināties.
Mu-maija 30.10.2013 21:08
Pārliecinājos, papīra formātā tā ir 4.aile es gan te runāju par EDS formātu un tur tā ir 5.aile Tas tā, ja jau tas Jums likās tik svarīgi, bet lietas būtību nemaina. Man interesē kāds datums tajā ailē jāraksta. Un Jūsu variants (darba līguma slēgšanas datums) ir viens no variantiem. Bet daudzi tomēr uzskata, ka tur jāraksta datums, kad darba tiesiskās attiecības stājas spēkā. Nezinu kā pareizi.
Tartumaa
Tartumaa 30.10.2013 21:43
23 сообщения на сайте
Dokumenta nosaukums "Zinas par darba nemejiem"
Ziņu kods 11- darba ņēmēja statusa iegušana

4. (vai 5.) ailē datums - darba ņēmēja statusa iegušana,
Allda
Allda 30.10.2013 21:54
2918 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.