Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nedeklarēti ienākumi Paypal kontā К списку тем

Nedeklarēti ienākumi Paypal kontā
Labdien

Es nodarbojos ar reklāmas pakalpojumu sniegšanu internetā. Naudu saņemu katru mēnesi paypal.comun peļņa ir aptuveni 3000$ mēnesī. Vēlos sākt darboties legāli tādējādi maksāt nodokļus. Tomēr esmu nedaudz satraucies par to, ka man VID prasīs manus paypal konta izrakstus un, ka tad tur arī varēs redzēt to, ka pusotru gadu neko neesmu deklarējis un nodokļus maksājis neesmu. Šobrīd man paypal kontā glabājas aptuveni 20 000$.

Kā īsti būtu ar tiem konta izrakstiem.. ja gribu legalizēties, tad sanāk, ka man noteikti būs jāmaksā soda naudas par iepriekš nemaksātajiem nodokļiem?
Ja es nodibinu SIA mikrouzņēmumu, tad man būtu jāmaksā nodokļi tikai par naudu, kas tiek ieskaitīta Latvija vai arī par visu paypal konta apgrozījumu?

Paldies!
Māris
Marisv
Marisv 03.01.2014 18:29
2 сообщения на сайте

Ответы (12)

Latvijas rezidentiem jāmaksā nodokļi par visā pasaulē sapelnīto naudiņu.
Likme un apliekamais ienākums atkarīgs no tā, kādā statusā būsiet reģistrēts kā nodokļu maksātājs
Mu-maija
Mu-maija 03.01.2014 18:40
15862 сообщения на сайте
Jā, kāds interesants pieņēmums- naivie maksās nodokļus, gudrie nemaksās.
Sistēma RASA jau atšifrēs.
Japaina
Japaina 03.01.2014 20:47
10269 сообщений на сайте
Paldies.
Vēlviens jautājums radās. Piedodiet ja muļķīgs.

Pieņemsim, ka es izveidoju SIA mikrouzņēmumu.
Mans paypal konts ir uz mana vārda un atiecīgi izņemt naudu varu tikai uz saviem personīgajiem bankas kontiem. Tātad vai es drīkstu uzņēmuma vajadzībām lietot savu personīgo bankas kontu un kā par to vajadzētu informēt VID, ka šo kontu es personīgajām vajadzībām nelietoju - tikai uzņēmuma?

Māris
Marisv
Marisv 10.01.2014 05:15
2 сообщения на сайте
Ar pieņēmumiem un grāmatvežu forumiem nebūs līdzēts. Algojiet profesionāli un gulēsiet mierīgi.
Aivareno
Aivareno 10.01.2014 07:06
6641 сообщение на сайте
пейпал на фирму не заводится?
Kel
Kel 10.01.2014 17:05
12066 сообщений на сайте
Заводится и на фирму
Annaeglite
Annaeglite 10.01.2014 17:27
2044 сообщения на сайте
Tāpēc jau aicināju doties pie speciālista, kurš palīdzēs šīs lietas sakārtot.
Aivareno
Aivareno 10.01.2014 19:28
6641 сообщение на сайте
Tāpēc jau aicināju doties pie speciālista, kurš palīdzēs šīs lietas sakārtot.
Aivareno 10.01.2014 19:28
Nu tak negribās dalīties ar tiem $.
Japaina
Japaina 10.01.2014 19:37
10269 сообщений на сайте
Tāpēc jau aicināju doties pie speciālista, kurš palīdzēs šīs lietas sakārtot.
Aivareno 10.01.2014 19:28
Nu tak negribās dalīties ar tiem $.
Japaina 10.01.2014 19:37
Neviens ar varu nespiež, taču ir sakāmvārds : Dots devējam atdodas.
Ir arī cits sakāmvārds: Skopais maksā divreiz.
Kuru variantu izvēlēties ir katra paša ziņā.
Aivareno
Aivareno 11.01.2014 19:46
6641 сообщение на сайте
Rējēji. cilvēks jau nesaka, ka nealgos grāmatvedi. Pagaidām tikai mēģina tikt skaidrībā, ko un kā reģistrēties. Vinš mēģina noskaidrot, vai derēs vecais Paypal konts, vai derēs privātais bankas konts..utt. Galu galā drīzāk tad varētu prasīt, kapēc nealgo zinošu konsultantu šiem jautājumiem (jo viņa uzdotie jautājumi nemaz nav grāmatveža darbs, tā kā vēl nav reģistrējies, tad grāmatvedim vēl nebūs ko darīt).
Nesaprotu priekš kam jūs vispār tērējat pirkstu enerģiju kaut ko drukāt, lai atkal simto reizi uzrakstītu - "meklējiet grāmatvedi", ā varbut jūs vienkārši copy/paste, tad tik daudz enerģija neiztērējās, bet nu vispār, jau sen esat saprasti un, ja nav ko teikt, tas varbūt vienkārši neteikt
Tartumaa
Tartumaa 15.01.2014 19:44
23 сообщения на сайте
Ieteiktu Jums pašai neriet.Izlasietjautājumu un pieminētās summas un netērējiet savu enerģiju.
Japaina
Japaina 15.01.2014 20:08
10269 сообщений на сайте
Neesmu grāmatvedis. Tomēr mans ieteikums ir šāds: taisi uzņēmumu, uztaisi tam Paypal kontu. Uztaisi, lai visi tavi ieņēmumi turpmāk nāk uz uzņēmuma Paypal. Nejauc kopā savus kontus ar uzņēmuma kontiem.

Tos savus 20K $ tērē un VIDam nestāsti, viņiem par tavu privāto Paypal nav jāzin. Skaidrs, ka nav smuki, ka nodokļi ilgstoši nav maksāti, bet ko nu vairs. Labi toties, ka tagad legalizēsies.

Nu jā un nodokļi tev būs jāmaksā par visiem ienākumiem no uzņēmuma Paypal (neatkarīgi no valsts, no kuras tie saņemti).
Falco
Falco 16.01.2014 00:23
1 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.