Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN pērkot auto ES (visi varianti) К списку тем

PVN pērkot auto ES (visi varianti)
Labdien! Šis jautājums nekad tā īsti nav bijis skaidrs, tāpēc mēģināšu beidzot visu salikt pa plauktiem. Vai būs pareizi?
1) Jur.pers (PVN maks.) pērk auto no ES jur.personas(PVN maks.) = PVN 0%, reversā
2) Jur.pers (PVN nemaksātājs) pērk auto no ES jur.pers (PVN mkas) = būs ar viņu valsts PVN?
3) Jur.pers (PVN naks.) pērko no ES jur.pers (PVN nemaksātāja) = cena būs bez PVN, bet visticamāk, ka būs dārgāk nekā, piem., reversa gadījumā?
4) Jur.pers.( arī fiziska persona) pērk no ES fiziskas per. = bez PVN (bet kādi vispārt papīri ir vajadzīgi šajā gadījumā?)
5) Fiz.pers pērk no ES jur.pers (PVN maks.) = būs ar viņu valsts PVN
6) Fiz.pers pērk no ES jur.pers (PVN nemaksātāja) = cena bez PVN

Pie visa klāt, Kā tur ir ar tiem gadījumiem, kad jāpiemaksā Latvijā PVN un jādeklarē mūsu VIDā? Kādi tagad noteikumi?
Būšu ļoti pateicīga, ja kāds, kas šo visu labi pārzin, palīdzētu beidzot man saprast visu.
Bison09
Bison09 21.01.2014 11:26
659 сообщений на сайте

Ответы (10)

Пи условии, что машина не новая

1) Jur.pers(PVN maks.) pērk auto no ES jur.personas(PVN maks.) = PVN 0%, reversā - ОК
2) Jur.pers(PVN nemaksātājs) pērk auto no ES jur.pers(PVN mkas) = būs ar viņu valsts PVN? - ОК

3) Jur.pers(PVN naks.) pērko no ES jur.pers(PVN nemaksātāja) = cena būs bez PVN, bet visticamāk, ka būs dārgāk nekā, piem., reversa gadījumā? Не факт, у них ПВН на цену не влияет

4) Jur.pers.( arī fiziska persona) pērk no ES fiziskas per. = bez PVN (bet kādi vispārt papīri ir vajadzīgi šajā gadījumā?) Любые, которые доказывают, что эта машина куплена, а не украдена

5) Fiz.perspērk no ES jur.pers(PVN maks.) = būs ar viņu valsts PVN - ОК

6) Fiz.perspērk no ES jur.pers(PVN nemaksātāja) = cena bez PVN - ОК
Tt7
Tt7 22.01.2014 11:52
37863 сообщения на сайте
Super, milzīgs paldies!!!! Jauku dienu!!!
Bison09
Bison09 22.01.2014 12:00
659 сообщений на сайте
Vēl jautājums par 2. punktu (kad PVN nemaksātājs pērk no ES PVN maksātāja)
- tad to samaksāto viņu valsts PVN var arī kaut kā atgūt Latvijā?

Jo tagad nevaram sagaidīt VID lēmumu par reģistrāciju PVN reģistrā, bet tuvākajās dienās ir jāperk auto Vacija, Līdz ar to, kamēr neesam vēl reģistrēti sanāk, ka būs dārgāks auto, jo vēl nevarēs piemērot 0% likmi.
Bison09
Bison09 29.01.2014 09:54
659 сообщений на сайте
Даже пять дней подождать не можете?
Tt7
Tt7 29.01.2014 11:45
37863 сообщения на сайте
Nu iet jau mēnesis, nez kad būs atbilde.
Bison09
Bison09 29.01.2014 11:56
659 сообщений на сайте
А почему так долго? В течении пяти дней ВИД принимает решение или зарегистрировать или продлить регистрацию, или отказать в регистрации. Вы в регистре ПВН смотрели Лемуми, может уже давно зарегистрированы?
Tt7
Tt7 29.01.2014 12:38
37863 сообщения на сайте
pieteikumu nosutiju 9,janvari, vini vel pa vidam prasija vestuli ar papildinajumiem, bet to gala atbildi kaut kad tagad buutu jasanjem.
Bison09
Bison09 29.01.2014 13:11
659 сообщений на сайте
Ну с того дня, когда давали дополнительную информацию, считайте пять дней. Смотрите регистр сами каждый день.
Tt7
Tt7 29.01.2014 14:28
37863 сообщения на сайте
Vienīgi jautājums, ja es pieteikumā atzīmēju saņemt pa pastu, tad pēc likuma skaitās, ka reģistrēts ir ar 7. dienu no nodošanas pastā.
Ja būtu atzimejusi, ka ievietot vid majas lapa, tad ar nākošo.Par cik tagad termiņi tiešām speiž, vai var vēl kaut kā to mainīt, lai galarezultātā SIA būtu atrak registrets kā PVN maksatajs.
Bison09
Bison09 29.01.2014 14:45
659 сообщений на сайте
Ну позвоните им, уточните. Может они уже по почте отправили.
Tt7
Tt7 29.01.2014 14:51
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.