Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN atmaksa par reversiem darījumiem К списку тем

PVN atmaksa par reversiem darījumiem
Nevaru klusēt!
PVN deklarācijā par novembri- PVN pārmaksa par reversajiem darījumiem, par kuriem VID atdod naudu..
31.decembrī Virsgrāmatā PVN pārmaksa .
Nododu PVN deklarāciju par decembri, pēc kuras ir maksājams nodoklis. Mierīgi dzīvoju tālāk, jo man taču 31.decembrī pārmaksa. Vakar paskatos EDS- esmu prādā!
VID pārmaksāto nodokli par novembri ieskaitīja 10.janvārī. Darbiniece laipni paskaidroja, ka jāseko taču līdz!
Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet kaut kas ne tā šādā sistēmā. Kā es varu būt parādā, ja es neesmu parādā! 10.janvārī- tad jā. Bet kā lai to naudu dabū 31.decembrī, ja tā ir bankā 10.janvārī!
Bet, ja es atskaiti būtu sagatavojusi 5.janvārī. Tad pavisam nezinātu, ka pēkšņi 10.janvārī esmu parādā.
Ātrumā pārskrēju likumam, neieraudzīju punkta pantu, kas šo izskaidrotu.
Dora36
Dora36 29.01.2014 14:58
351 сообщение на сайте

Ответы (2)

XII nodaļa
Pārmaksātā nodokļa atmaksāšana no valsts budžeta

109.pants Pārmaksātā nodokļa atmaksāšanas kārtība
(1) Valsts ieņēmumu dienests, veicot nodokļu administrēšanas pasākumus, pārceļ apstiprināto pārmaksāto nodokļa summu uz nākamo taksācijas periodu līdz taksācijas gada beigām, sedzot nākamajos taksācijas periodos valsts budžetā maksājamo nodokļa summu, 30 dienu laikā pēc:

1) šā likuma 118.pantā noteiktā nodokļa deklarācijas iesniegšanas termiņa;

2) nodokļa deklarācijas iesniegšanas dienas, ja nodokļa deklarācija ir iesniegta pēc šā likuma 118.pantā noteiktā nodokļa deklarācijas iesniegšanas termiņa;

3) precizētās nodokļa deklarācijas iesniegšanas dienas, ja iesniegta precizēta nodokļa deklarācija.

http://likumi.lv/doc.php?id=253451
Alka72
Alka72 29.01.2014 16:30
433 сообщения на сайте
Bet tur jau tā lieta, ka nekas netika pārcelts, bet atmaksāts. Ja būtu pārcelts, tad jau viss būtu ok. Es tik un tā nesaprotu
Man vairs nepatīk reversā PVN atmaksāšana.

Esiet uzmanīgi, kolēģi. Ja jums ir PVN pārmaksa mēneša beigās, tas nenozīmē, ka 20. datumā tā tas arī paliek!

Jauku vakaru!
Dora36
Dora36 29.01.2014 17:10
351 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.