Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Priekšnodokļa atskaitīšanas brīdis К списку тем

Priekšnodokļa atskaitīšanas brīdis
Labrīt!

Mani galīgi nomocījuši auditori - situācijas sekojošas:

1) 2013.gadadecembrī izrakstīts un saņemts rēķins par preses abonēšanu 2014.gadam bet pats rēķins samaksāts tikai 2014. gada janvārī - man neesot tiesības uzrādīt šo summu NPI uz 31.12.13. un atskaitīt priekšnodokli. Par NPI es piekrītu, bet priekšnodokli taču varu atskaitīt 2013.gadadecembrī jeb man janvāra PVN deklarācijā tas rēķina PVN jāuzrāda 67.rindā jeb arī kā normālais priekšnodoklis 62.rindā?

2) 2013.gadadecembrī izrakstīts un saņemts rēkins no LT par materiāliem, bet samaksa veikta 2014.gadajanvārī - man reversā kārtība arī tikai janvārī jāveic?

Es visu esmu izdarījusi un iesniegusi jau 2013.gadaPVN deklarācijā, pamatojoties uz rēķina izrakstīšanas un saņemšanas periodu, bet tās samaksas 2014.gadajanvārī man riktīgi samulsinājušas
Madzja
Madzja 12.02.2014 09:03
29 сообщений на сайте

Ответы (4)

1.PVN tikai janvārī
2.Jamateriāli saņemti decembrī, PVN - decembrī.Ja tas ir avansa rēķins- PVN janvārī.
Abra
Abra 12.02.2014 09:10
2285 сообщений на сайте
Всё декларируется в январе, а по материалам из Литвы в период их получения.
Tt7
Tt7 12.02.2014 09:21
37863 сообщения на сайте
1. es visu to rēķinu taču janvāŗi uzrādu parastā priekšnodokļa atskaitīšanas kārtībā, ne jau kkādās korekciju ailēs?

2. materiāli - nav ne jausmas, kad saņemti. Oki, tad noskaidroju, kad materiāli saņemti un tajā mēnesī arī uzrādu PVN deklarācijā,neskatoties, kad veikta samaksa.
Madzja
Madzja 12.02.2014 09:35
29 сообщений на сайте
1. nekādas korekcijas, parasts priekšnodoklis no samaksas
2.jaLT bija domāta Lietuva ,nevis firmas nosaukums, kā es izlasot ātrumā sapratu, tad kā Tt7 rakstīja - saņemš.periodā
Abra
Abra 12.02.2014 10:01
2285 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.