Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

iin vsaoi atskaitees К списку тем

iin vsaoi atskaitees
sveiki!

taatad esmu lose. lieta taada- vsaoi atskaitees, 3 meeneshus ir ierakstiits nepareizi apreekjinaats iin( alga vislaik vienaada, vienu meenesi lielaaka, atstaata iekshaa iin summa no taas lielaakaas algas). lielaaka nekaa vajag. cilveeks aizgaajis bka. tas viss 2013 gadaa. kaa izlabot? paldies jau ieprieksh
Pegazs
Pegazs 29.03.2014 10:33
226 сообщений на сайте

Ответы (4)

Izlabot ziņojumu vienmēr drīkst (3 gadu laikā), bet samazināt ienākumu (apliekamo objektu) darba devējs nav tiesīgs.
Kaut gan no jūsu teksta īsti nesaprotu, ko jūs vēlaties labot?
Mu-maija
Mu-maija 29.03.2014 14:59
15862 сообщения на сайте
IIN aili drīkst labot arī uz leju (samazināt) tākā iesniedziet precizētās atskaites ar pareizām IIN summām
Guntagermane
Guntagermane 29.03.2014 16:46
1303 сообщения на сайте
nu buutiibaa taa ir nepiedodama neuzmaniibas kljuuda, 2 meeeneshus peec kaartas ir vsaoi atskaitee darbiniekam iin ailee atstaata par aptuveni 200 lvl lielaaka summa kaa ir patiesiibaa jaabuut. gribu izlabot uz pareizu summu. taatad sanaak ka es taas atskaites varu iesniegt veelreiz ar izlabotu iin. nevaru pati arii saprast kaa esmu to izveikusi, bet, lai nu paliek. gadaas arii taa. paldies liels par atbildeem, noveerteeju!
Pegazs
Pegazs 30.03.2014 00:08
226 сообщений на сайте
nokopējiet nepareizo atskaiti,
ierakstiet pareizās IIN summas
un iesniedziet kā precizējumu.
Ligucite
Ligucite 31.03.2014 15:27
347 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.