Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Stājies spēkā tiesas spriedums - PVN - VID informācija К списку тем

Stājies spēkā tiesas spriedums - PVN - VID informācija
http://www.***censored***/lat/aktuali?doc=5273&ref=email_newsletter

Stājies spēkā tiesas spriedums par nepamatotu priekšnodokļa atskaitīšanu

Senāts vērsās ES tiesā ar 2 galvenajiem jautājumiem:

vai nodokļu maksātājam, kas atbilst visiem būtiskajiem PVN atskaitīšanas nosacījumiem, nekonstatējot tā ļaunprātīgu rīcību, var tikt liegtas PVN atskaitīšanas tiesības, kas samaksāts, iegādājoties preces tādos darījumos, kuros darījuma partneris tiesisku vai faktisku apstākļu dēļ nav spējīgs preču piegādi veikt - darījuma partneris ir fiktīvs vai arī tā amatpersonas noliedz saimnieciskās darbības vai konkrētā darījuma esību un tam nav resursu līguma izpildei;
vai PVN atskaitīšanas tiesību liegšanas pamats pats par sevi var būt apstāklis, ka darījuma partneris - nodokļu rēķinā norādītā persona - ir atzīts par fiktīvu - tādu, kura darbības mērķis nav saimnieciskā darbība; vai priekšnodokļa atskaitīšanas tiesības šādā gadījumā var liegt, arī nekonstatējot priekšnodokļa atskaitītāja ļaunprātīgu rīcību.
Meek
Meek 08.06.2014 14:47
5673 сообщения на сайте

Ответы (3)

Par to firmu nu nemaz neesmu izbrīnīta.
Japaina
Japaina 08.06.2014 14:52
10269 сообщений на сайте
Nu es gribēju ne par to firmu runāt,
bet jautātājiem mūsu forumā pievērst uzmanību 2 galvenajiem jautājumiem, ar kuriem Senāts vērsās ES tiesā, jo mūsu forumā jau bija jautājumi par to, kas ir "fiktīva firma".
Un tie jautātāji jau runāja par to, ka lai VID pierāda darījumu ar fiktīvu firmu. Viņiem tak ir nevainības prezumpcija.
Meek
Meek 08.06.2014 15:06
5673 сообщения на сайте
Es atkal tieši par to firmu, jo, nu paldies Dievam, pa to ļipu dabūjuši!
Japaina
Japaina 08.06.2014 20:52
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.