Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN maksātājs/nemaksātājs К списку тем

PVN maksātājs/nemaksātājs
Ja firmai ir māzāk par 50000 EUR apgrozījums, bet plano strādāt ar citām firmām no ES valstīm, vai tas ietekmēs uz firmas pvn nemaksātāja statusu?
Milili
Milili 09.06.2014 15:38
9 сообщений на сайте

Ответы (3)

Если будете у них покупать, то можете оставаться неплательщиком, а если продавать/услуги поставлять, то надо становиться плательщиком.
Makssoft
Makssoft 09.06.2014 15:42
24096 сообщений на сайте
57.pants. Noteikumi iekšzemes nodokļa maksātāja reģistrācijai Valsts ieņēmumu dienesta pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā preču iegādei Eiropas Savienības teritorijā
(1) Ja nereģistrēts nodokļa maksātājs veicis preču iegādi Eiropas Savienības teritorijā un ja šo preču kopējā vērtība bez nodokļa kārtējā kalendāra gadā sasniedz vai pārsniedz 10 000 euro, nodokļa maksātājs līdz tam taksācijas periodam sekojošā mēneša piecpadsmitajam datumam, kad ir sasniegts vai pārsniegts šajā likumā noteiktais reģistrācijas slieksnis — 10 000 euro —, iesniedz Valsts ieņēmumu dienestam šā likuma 66.pantapirmajā daļā minēto reģistrācijas iesniegumu.

А этот пункт?
Luda83
Luda83 09.06.2014 15:49
1108 сообщений на сайте


А этот пункт?
Luda83 09.06.2014 15:49
да, конечно, этот пункт тоже надо учитывать
Makssoft
Makssoft 09.06.2014 15:56
24096 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.