Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

VSAOI un IIN nav nodots К списку тем

VSAOI un IIN nav nodots
Ja nav iesniegts darba devēja ziņojuma (VSAOI un IIN) atskaite par maiju, tad vai es to varu šodien izdarīt ar nokavējumu? Aizpildot kā parasti, norādot, ka tas ir par maiju vai arī tas viss ir jāveic kā citādi ar norādi,ka esmu kavējusi un ir kāds paskaidrojums jāsniedz?
Seirija
Seirija 11.07.2014 08:16
11 сообщений на сайте

Ответы (30)

Seirija ir "cits".

Viss pārējais - fufelis!
Cik gan ātri mēs visam noticam!
Aivars007
Aivars007 11.07.2014 17:54
26984 сообщения на сайте
Japaina
Necel savu deguntiņu mākoņos
Seirija
Seirija 11.07.2014 21:47
11 сообщений на сайте
atskaiti iesniedzāt?
Necel savu deguntiņu mākoņos
Seirija 11.07.2014 21:47
Ser
Ser 12.07.2014 01:05
3685 сообщений на сайте
jā, iesniedzu. Un iesniedzu uzreiz pareizajā versijā.
Seirija
Seirija 12.07.2014 09:39
11 сообщений на сайте
biju iedomājusies,ka te apgrozās cilvēki ar domu viens otram palīdzēt, neviss bakstīt ar degunu. Tāpēc ar mans izteiciens pa vidu, jo dažkārt tiešām nesaprotu vai nav ko darīt,kā bāst degunu tur kur neprasa.
Bet laikam jau pareizi ir- kā jau man te viens cilvēks teica,ka normāli grāmatveži pa čatiem nestaigā, bet gan strādā. Tad nu saprotu arī kāpēc man tādi uzbraucieni pa sētniecēm utml, jo esam no vienas kategorijas, tikai kādam gribas izlikties lielākam
Seirija
Seirija 12.07.2014 09:43
11 сообщений на сайте
Vienam gribas izlikties par grāmatvedi, citam - par kaut ko savādāku...

Galvenais - lai visiem gribētos
Mu-maija
Mu-maija 12.07.2014 09:47
15862 сообщения на сайте
bāst degunu - bāzt degunu
pa sētniecēm - par sētniecēm
Tāpēc ar mans izteiciens - tāpēc arī
neviss bakstīt - nevis bakstīt

Bet laikam jau pareizi ir- kā jau man te viens cilvēks teica,ka normāli grāmatveži pa čatiem nestaigā, bet gan strādā. Tad nu saprotu arī kāpēc man tādi uzbraucieni pa sētniecēm utml, jo esam no vienas kategorijas, tikai kādam gribas izlikties lielākam
Seirija 12.07.2014 09:43
Savu kategoriju paturiet pie sevis. Ja šeit nebūtu normāli grāmatveži, Jūs vēl tagad blisinātos uz savu nenodoto atskaiti. Tas, ka Jūs melojat par pēkšņi mistiski pazudušo grāmatvedi, arī ir skaidrs.
Japaina
Japaina 12.07.2014 10:12
10269 сообщений на сайте
jā, atvainojos tiem, kas palīdzēja. tiem tiešām paldies.
pārējiem bučas, lai mazāk kreņķis par to,ka neesmu grāmatvede un esmu uzdrošinājusies nodot atskaiti ar citu palīdzību, būtdama sētniece
tik padomā pati Japaina kāpēc tā piekasies man..varbūt vērts pašai aizdomāties, kas Tevi dzīvē neapmierina,ja jāpiekasās citiem un jābaksta ar pirkstu? Un runājot par manām gramatikas kļūdām, tad tas nebūt neietekmē manas tēmas jautājumu. Bet nez kāpēc Tev gribas piekasīties kur neprasu. Ka tik pabakstīt ar pirkstu. Vai esi interesējusies kāpēc cilvēks citus baksta ar pirkstiem,ka tie tādi un tādi..nepareizi to un to izdarījuši? Baigi neveselīgais ieradums. Lai mierīgāka sirds, tad ir vietas Latvijā kur šāds dialekts sarunvalodā ir, bet ne jau tāpēc tiek izmantots dokumentu rakstīšanā. Varbūt tas tāpēc, lai pārgudrajiem būtu kur savu gudrību parādīt. Nebūtu manis vai līdzīgo man, diez vai varētu savu pašapziņu uz šā rēķina pacelt Un vēl, nebūt neminēju tēmā,ka esmu grāmatvede. Bet tas laikam ir tas sāpīgākais

Bet,ja, paldies tiešām tiem, kas šeit ir lai palīdzētu,jo tiešām ir cilvēki, kas palīdzēja un ne tikai šeit forumā.
Seirija
Seirija 12.07.2014 10:49
11 сообщений на сайте
jā, ... tiem, kas palīdzēja. tiem tiešām paldies.
pārējiem ...
Seirija 12.07.2014 10:49
:"
... normāli grāmatveži pa čatiem nestaigā, bet gan strādā
Seirija 12.07.2014 09:43
".
Dim14
Dim14 12.07.2014 14:30
23 сообщения на сайте
Tā kā nepiederu pie tiem normālajiem grāmatvežiem, kuri pa čatiem nestaigā, tāpēc nesaprotu, ko Dim14 gribēja pateikt ar tiem citātiem?
Japaina
Japaina 12.07.2014 15:42
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.