Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN, ja nekustamo īpašumu pārdod uz nomaksu К списку тем

PVN, ja nekustamo īpašumu pārdod uz nomaksu
Nekustamā īpašuma pārdevējs plāno pārdot dzīvokļu īpašuma un zemes domājamās daļas uz nomaksu 3-5 gadu periodā. Tā kā tas ir nelietots NĪ, tad tā pārdošana jāapliek ar PVN.
Īpašuma tiesības pāriet nomaksas perioda beigās. Vai būs pareizi PVN piemērot katram atsevišķajam rēķinam? Ja pārdevējam uzreiz jāsamaksā viss PVN pilnībā, tad viņam, saprotams, nav tādu līdzekļu.
Manuprāt, ja "piegāde" notiek līguma beigās, varētu katru atsevišķo rēķinu traktēt kā avansa rēķinu un PVN aprēķināt atbilstoši saņemtajai samaksai.
Kādas varētu būt problēmas?
Ilzex
Ilzex 24.07.2014 10:56
2676 сообщений на сайте

Ответы (2)

например, аналогия с фин лизингом подойдет? право собственности по окончанию выплат, ПВН сразу
ИМХО,от ПВН не уйдете, все и сразу
Kel
Kel 24.07.2014 11:49
12066 сообщений на сайте
Очень сомневаюсь, что по финансовому лизингу таким макаром можно ПВН растянуть.

(8) Nomaksas pirkuma darījumā ar nodokli apliekamā vērtība ir līgumā noteiktā atlīdzība par nomaksas pirkuma objektu līguma slēgšanas dienā, kā arī visi līgumā noteiktie papildu maksājumi, izņemot kredītprocentus.

Не надо путать начисление и расчёты, начисление у Вас будет сразу после подписания договора, а на оплату можете выставлять счета по графику.
Tt7
Tt7 24.07.2014 12:03
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.