Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

IIN atmaksa no VID fiziskai personai К списку тем

IIN atmaksa no VID fiziskai personai
Sveiki!

Ir tāda situācija. Šogad iesniedzu IIN deklarācijas par 2011.gadu 2012.gaduun 2013.gadu VID atsūtīja man info, ka par 2011.gaduir nesamaksāts IIN (esot saņemti nepareizi dati no darba devēja un līdz ar to nepareizi aprēķināta B lapas nauda). Labi, lai tā būtu. Visi kādreiz kļūdas. Bet VID tam uzrēķinājis kavējuma naudu. Es gan tam negribu piekrist. Kapēc tad par to netika ziņots beidzoties 2011.gadam Vai kādam nav zināms cik ilgā laikā VIDam jāziņo fiziskā persona, ka nav kaut kas samaksāts IIN? Nekur nav arī teikts, ka man obligāti jāiesniedz IIN deklarācijas. Ja nebūtu iesniegusi deklarāciju, tad nekāds IIN neatklātos un kavējuma nauda arī nebūtu.

Iepriekš paldies par jūsu komentāriem!
Sanvita
Sanvita 05.09.2014 09:55
20 сообщений на сайте

Ответы (1)

Mans komentārs - nodokļu maksātājam ir PIENĀKUMS samaksāt visus nodokļus. Tā Jums atbildēs VID, ja mēģināsiet strīdēties.
Varat mēģināt strīdēties ar savu darba devēju, ja tas ir pieļāvis kļūdu.
Bet domāju - bezjēdzīgi.

Kā būtu, ja būtu?
Domāju, ka varētu būt 2 varianti:
(1) VID nepievērstu uzmanību, jo droši vien niecīga summa.
(2) Kaut kad VID atsūtītu brīdinājumu. Bet kad - Dievs to zina. Jo viņi ir pārslogoti, sevišķi, ja esat Rīgā.
Ārpus Rīgas gan vairākiem VID KACiem nav ko darīt.
Aivars007
Aivars007 05.09.2014 09:59
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.