Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Neiesniegti gada pārskati К списку тем

Neiesniegti gada pārskati
Labadiena,

Lietas būtība sekojoša: ir Sia, kuram darbība reāli notika gadus 6 atpakaļ. Par vienu gadu tika iesniegts gada pārskats. Pēc tam darbība praktiski nenotika un gada pārskati par atlikušajiem 5 gadiem arī nav iesniegti PVN maksātājs sākumā bija, pēc tam VID apturēja. Algas reāli arī maksātas ir tikai darbības pirmajā gadā (par kuru ir pārskats) un otrajā gadā (pārskats nav iesniegts). Abi gadi noslēgti ar zaudējumiem, ja tas ir svarīgi.

Mans mērķis ir tikt vaļā no tā Sia. Tāpēc jautājumi ir Jums : kā to izdarīt ? Vai man ir nepieciešams iesniegt visus "tukšos" gada pārskatus, lai aizvērtu to uzņēmumu ? Kādas sekas tik ilgai pārskatu neiesniegšanai ? Kādi citi komentāri ? (Izņemot gudri runāt no sērijas "nu kā tā var...")

Jau iepriekš paldies par konstruktīviem priekšlikumiem.
Yesss
Yesss 02.10.2014 12:13
3 сообщения на сайте

Ответы (6)

Nodod gada pārskatus, samaksāt sodu. un likvidēt
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 02.10.2014 12:33
2557 сообщений на сайте
Ok, cik apmēram varētu būt sods?
Ir iespēja to nemaksāt un nolikvidēt tāpat - no sērijas naudas uzņēmuma nav.

Par cik pats neesmu grāmatvedis, cik apmēram varētu man izmaksāt viss šis pasākums ņemot pakalpojumu ?
Yesss
Yesss 02.10.2014 13:10
3 сообщения на сайте
166.6 pants. Grāmatvedības, pārskatu iesniegšanas un statistiskās informācijas noteikumu neievērošana

Par normatīvajos aktos noteikto grāmatvedības kārtošanas nosacījumu neievērošanu, gada pārskatu neiesniegšanu attiecīgajos normatīvajos aktos noteiktajos termiņos vai nepilnīgu iesniegšanu attiecīgajām valsts institūcijām —

uzliek naudas sodu fiziskajām personām vai valdes loceklim no septiņdesmit līdz četrsimt trīsdesmit euro, atņemot valdes loceklim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā.

Par izvairīšanos iesniegt šā panta pirmajā daļā norādītos dokumentus —

uzliek naudas sodu fiziskajām personām vai valdes loceklim no simt četrdesmit līdz trīssimt piecdesmit euro, atņemot valdes loceklim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā.
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 02.10.2014 13:36
2557 сообщений на сайте
"Tikt vaļā" nav tik vienkārši kā nodibināt.
Nerakstīšu "nu kā tā var", taču - ja uzņēmāties veikt uzņēmējdarbību, ir jābūt zināšanām, un tas arī uzliek pienākumus.
Protams, ir jāiesniedz visi attiecīgie pārskati par visiem taksācijas periodiem. Ne tikai Gada pārskati, arī citi pārskati.
Cik tas var maksāt? Nezinot absolūti neko par uzņēmumu - grūti pateikt. Taču - minimums vismaz 200- 300 EUR. Manā izpratnē.
Jāņem vērā, ka likvidēšana iespējama tikai gadījumā, ja nav nodokļu parādu.
Ja ir nodokļu parādi - vispirms jāsamaksā nodokļi.
"Pilnīgi garām" ir Jūsu spriedums "nolikvidēt tāpat - no sērijas naudas uzņēmuma nav".
Tā mēs visi būtu gudri nodibināt uzņēmumu, saņemt ieņēmumus, nemaksāt nodokļus un "nolikvidēt tāpat".
Aivars007
Aivars007 02.10.2014 13:37
26984 сообщения на сайте
Ok, ir ieteikumi kur meklēt saprotošus cilvēkus, kuri varētu man palīdzēt.
Par naudu, protams.
Yesss
Yesss 02.10.2014 15:03
3 сообщения на сайте
Varat meklēt arī šeit.
Arī es ar šādām lietām nodarbojos, taču vairāk, kā jau uzrakstīju - šeit publiski nerakstīšu.
Šādiem mērķiem eksistē e-pasts.
Aivars007
Aivars007 02.10.2014 15:24
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.