Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

GP SALĪDZINOŠĀ INFORMĀCIJA К списку тем

GP SALĪDZINOŠĀ INFORMĀCIJA
Vadu gada pārskatu EDSā. Pieprasot salīdzinošo informāciju no VID datu bāzes viss aizpildās, Aktīvs un Pasīvs -starpībā 3EUR. Man pēc virsgrāmatas vēl cits skaitlis. Saprotu, ka starpība ir uz noapaļošanu. Ir starpība vai tiek pārkonvertēts eur vesels skaitlis vai skaitlis ar santīmiem.
VID konsultē, ka ja šie VID salīdzinošie dati tikšot laboti, tie tikšot uztverti kā kļūdas labojums.
Vai pareizi rīkošos, ja ņemšu vērā savus grāmatvedības virsgrāmatas atlikumus uz 01.01.2014. konvertētus eiro?
Kolibri
Kolibri 03.03.2015 14:55
486 сообщений на сайте

Ответы (4)

ES liku savus datus pēc noapaļošanas no virsgrāmatas un nekādas kļūdas nemeta un vēl neviens nav zvanījis no VID, ka viņiem tur kāda kļūda. Ja arī zvanīs, teikšu ka tā ir manā virsgrāmatā un tā es noapaļoju un netaisos apaļot tā kā VIDam programma apaļo veselos latus.
Cleo
Cleo 03.03.2015 19:17
19234 сообщения на сайте
Es darīju tieši tāpat un nekādu kļūdu nebija.
Am14
Am14 03.03.2015 20:21
385 сообщений на сайте
Es arī darīju tieši tā un pagaidām viss kārtībā. GP pieņemti.
Kirsbauma
Kirsbauma 03.03.2015 20:49
1581 сообщение на сайте
Paldies par atbildēm.
Kolibri
Kolibri 04.03.2015 08:01
486 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.