Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Apbūves gabals un PVN К списку тем

Apbūves gabals un PVN
Labdien
Ļoti reti saskaros ar nekustamā īpašuma darījumiem, tāpēc lūdzu padomu
Pēc likuma zeme ir uzskatāma par apbūves zemi, tas ir, ja zemes gabala apbūvei, sākot no 2010.gada1.janvāra, ir izsniegta būvatļauja, zemes gabala pārdošana ir ar PVN apliekams darījums.
Vai pareizi uzskatu- ir apliekams darījums, neatkarīgi no tā kam tā būvatļauja ir izsniegta ( manā gadījumā tā ir izsniegta pavisam citai SIA, zemi pārdod atkal citai personai, vispār kišmiš kaut kāds)
Un otrs precizējošais jautājums - pavadzīmi raksta ar pārdošanas līguma datumu vai var rakstīt ar Zemesgrāmatas izdošanas datumu ( PVN aprēķināšanai).

Liels liels paldies jau iepriekš.
Sola
Sola 20.04.2015 10:25
2446 сообщений на сайте

Ответы (3)

Man arī interese apm. tas pats . Es atceros ka agrak pavdz. bija jaizr. ar pirkuma liguma datumu , bet tagad man liekas viss notiek ar zemegramatu datumu. kaut kas jau tika mainīts, bet neatceros kura likumaa meklet

Varbut kads zinoss palidzes ?
452
452 08.05.2015 12:20
164 сообщения на сайте
А в договоре чего написано насчёт оплаты?
Tt7
Tt7 08.05.2015 12:30
37863 сообщения на сайте
Pirkums ar nomaksu. Oplata v techenii polugoda posle pirkuma ligumsa
452
452 08.05.2015 13:20
164 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.