Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

prēmija padomes locekļiem К списку тем

prēmija padomes locekļiem
Uzņēmumā ir padome. Padomes locekļiem līdz šim nav maksāta atlīdzība. Pēc GP apstiprināšanas dalībnieki nolemj izmaksāt padomes locekļiem prēmiju. Ja pareizi saprotu, tā jaapliek ne tikai ar IIN, bet arī VSAOI.
Mana problēma ir tāda, ka šie padomes locekļi nav reģistrēti kā darbinieki. Vai jāpieņem darbā kaut uz vienu dienu (runa ir par EDS, nevis dzīvē), lai var iesniegt darba devēja ziņojumu?
Ilzex
Ilzex 28.04.2015 15:04
2676 сообщений на сайте

Ответы (3)

1018 - Ienākumi no pienākumu pildīšanas padomē vai valdē
Andaz
Andaz 28.04.2015 16:42
27892 сообщения на сайте
Bet sociālais? NO VSAOI likuma (ja atceros pareizi) izrietēja, ka sociāli apdrošināmi ir valdes un padomes locekļi, ja viņiem tiek izmaksāta atlīdzība. Man jau labāk patiktu, ja nebūtu sociālais, jo tad nebūtu jāsniedz visādi lieki pārskati.
Ilzex
Ilzex 28.04.2015 16:47
2676 сообщений на сайте
Bet sociālais? NO VSAOI likuma (ja atceros pareizi) izrietēja, ka sociāli apdrošināmi ir valdes un padomes locekļi, ja viņiem tiek izmaksāta atlīdzība. Man jau labāk patiktu, ja nebūtu sociālais, jo tad nebūtu jāsniedz visādi lieki pārskati.
Ilzex 28.04.2015 16:47
Jums ir taisnība, jāmaksā gan soc, gan IIN. pieņemam ar 11 kodu, profesijas kods 112015.
atceramies sniegt kopsavilkumu janvārī, ja ir nerezidenti, tad ziņojam ar citu atskaiti "IeIeN pārskats par izmaksām nerezidentiem"
Mfc-7460
Mfc-7460 28.04.2015 17:25
47 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.