Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nodokļi pašnodarbinātajam К списку тем

Nodokļi pašnodarbinātajam
Sveiki! Nesen reģistrējos par pašnodarbināto, un beidzot saņēmu pirmo naudu. Tagad, protams, interese kad īsti man ir jāsāk maksāt nodokļi, tos var maksāt katru mēnesi vai ir noteikt laiks kad jābūt samaksātiem? Tas pats ar obligātajām sociālajām nodevām arī katru mēnesi?
Un kas īsti ir nodokļa avansa maksājumi?

Cik saprotu, tad obligātās sociālās nodevas maksā tad ja ir pārsniegti 360euro mēnesī ienākumi, bet nesaprotu procesu kādā kārtībā to darīt. Piemēram - nopelnu 470 euro mēnesī, atņemu minimālo neapliekamo un izdevumus, atņemu 23% IIN, atliek ~300 euro. Man tad vēl ir jāmaksā par to mēnesi obligātā sociālā nodeva?
Protams, centīšos atrast dzīvē kādu kas apskaidros visu, bet vēlējos jau zināt pirms tam mazliet kas, kā.
Aamatniekss
Aamatniekss 24.01.2016 13:29
4 сообщения на сайте

Ответы (7)

Может надо было консультироваться до того, как за регистрировались самозанятым? Ищите бухгалтера в реале и идите на платную консультацию.
Albina
Albina 24.01.2016 13:46
64700 сообщений на сайте
Может надо было консультироваться до того, как за регистрировались самозанятым? Ищите бухгалтера в реале и идите на платную консультацию.
Albina 24.01.2016 13:46
Piekrītu.
Jautājumā visādas muļķības sarakstītas.
Neviens šeit lekcijas priekšā nerakstīs.
Ja pratāt atrast šo forumu, varbūt pratīsiet atrast arī šo:
http://www.ikl.lv/pages/index_l.htm
Palasiet, kļūs skaidrāks.
Aivars007
Aivars007 24.01.2016 14:23
26984 сообщения на сайте
Ja nevēlaties maksāt grāmatvedim, tad vismaz samaksājiet par konsultāciju grāmatvedim un kad kļūs skaidrs, kārtosiet grāmatvedību pats.
Am14
Am14 24.01.2016 15:33
385 сообщений на сайте
Te nekādas konsultācijas nelīdzēs, vienkārši jānodzen skopums.
Japaina
Japaina 24.01.2016 15:41
10269 сообщений на сайте
Nekādu problēmu, atradīšu grāmatvedi.
Aamatniekss
Aamatniekss 24.01.2016 16:23
4 сообщения на сайте
Skaidrs, ka atradīsiet. Mēs Jums ticam!
Am14
Am14 24.01.2016 21:35
385 сообщений на сайте
Ne tikai ticam, arī uzticamies un vēlam visu to vislabāko.
Es personīgi pavisam noteikti iesaku kādu "sama buhgalter"- šu. Nenožēlosiet!
Tikai neņemiet nevienu no šejieniešiem, sevišķi no tiem, kuri atbild uz jautājumiem. Arī mani nē.
Viņi paši neko nezina, tikai izliekas par gudriem.
Vislabākais variants ir "sama buhgalter".
Aivars007
Aivars007 24.01.2016 21:38
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.