Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Система электронного декларирования (EDS)

EDS problēmas? К списку тем

EDS problēmas?
Man kaut kā šodien pēc ļoti ilgiem laikiem EDS paziņo, ka "darbību neizdevās izpildīt, mēģiniet pēc dažām minūtēm" - sen tā nebija bijis.
It kā nav nekāds īpašais datums...
Ilzex
Ilzex 23.02.2016 12:26
2666 сообщений на сайте

Ответы (6)

Man arī.
Es gandrīz 2 stundas mocījos, kamēr iesniedzu dokumentu.
Smieklīgi, bet izdevās iesniegt tieši tajā mirklī, kad jau sāku zvanīt VIDam.
Aivars007
Aivars007 23.02.2016 12:36
26981 сообщение на сайте
Испугался наверно...
Gravchik
Gravchik 23.02.2016 13:27
6083 сообщения на сайте

Jā, jā, no manis pat gaišā dienas laikā var испугаться...
Pat visuvarenais EDS...!
Aivars007
Aivars007 23.02.2016 14:09
26981 сообщение на сайте
Да никто никого не испугался, я вообще уже зайти не могу даже на старте!!!
Tt7
Tt7 23.02.2016 14:09
37863 сообщения на сайте
Tt7 - mēģiniet zvanīt VIDam.
Varbūt tas iedarbosies - tāpat kā man.

No citas operas: Man vakar nebija iespējams nevienam piezvanīt (BITE) - visu laiku "tīkls aizņemts".
Zvanu BITE-i. Vispirms mani nopratina - uzņēmums, reģistrācijas numurs, parole - pēc standarta. Jo, nedod Dievs, ka kādai nepiederošai personai vai kādam ārvalstu spiegam izpaudīs, kāpēc Purvciemā nav tīkla pārklājuma. Beidzās ar to, ka visu noskaidros un 2 dienu laikā mani informēs.
Šodien kāda no tām, kas atsaucas ar "kļičku" "gudrā blondīne" un līdzīgiem idiotiskiem nosaukumiem šajā uzņēmumā, man piezvana un stāsta - tehniķi mani informēja, ka bija īslaicīgs sakaru pārtraukums sakarā ar laika apstākļiem.
Es jautāju - vai Purvciemā vakar bija zemestrīce? Varbūt cunami? Vai vismaz vētra?
- Nē - sniga sniegs!
Turpinu jautāt - tātad visu ziemu man nebūs sakaru, jo pieļauju, ka ziemas laikā daudz vairāk snigs un puteņos nekā vakar?
Uz ko man "gudrā blondīne" (vakar pirmo reizi šādu idiotismu dzirdēju, agrāk citādas daiļavas atsaucās) nespēja sniegt atbildi man - parastam cilvēkam, ar 3 klašu izglītību.
Domāju iet vēl mācīties "tālāk".
Aivars007
Aivars007 23.02.2016 14:16
26981 сообщение на сайте
Tak pilnmēness laiks ... Ko Jūs gribiet ...
B.evija
B.evija 23.02.2016 15:04
30 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.