Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Attaisnojuma dokumenti darījumos ar ES К списку тем

Attaisnojuma dokumenti darījumos ar ES
Labrīt!

"Izskrēju" cauri PVN likumam un MK noteikumiem, lai pārliecinātos, kā/vai precīzi rakstīts normatīvajos aktos par attaisnojuma dokumentiem darījumos ar ES. Respektīvi, vairāk mani interesē, ja mēs ievedam preci no ES, kādiem papīriem obligāti jābūt. Jeb tas tomēr nav nekur precīzi pateikts?
Mūsu situācijā, ja paši braucam pakaļ - ir viņu rēķins, labākajā gadījumā vēl Packing list, dažiem ir apliecinājums, kuru apstiprinam, ka preces izvestas uz LR. CMR praktiski nekur nav. No mūsu puses ir komandējums darbiniekam (rīkojums, degvielas un naktsmītnes čeki Polijā utt., ceļazīme). Vai ar to pietiek? Vairāk uztraucos, ka nav no viņu puses izrakstīto CMR vai citu transporta dokumentu.

Paldies!
Notiek VID tematiskā pārbaude, kur paprasīja visu dokumentāciju ar lielākajiem ES piegādātājiem, tāpēc gribas būt drošai, ka kaut ko neesmu palaidusi garām.
Neto
Neto 26.02.2016 10:39
74 сообщения на сайте

Ответы (3)

у нас некоторые присылают только инвойсы и то, только в электронном виде...
Viksa
Viksa 26.02.2016 11:03
1506 сообщений на сайте
Ja darījumi faktiski ir notikuši, un ja visas nopirktās (atrodas preču pārdošanas vietā vai noliktavā) preces patiešām ir ar patiesiem izcelsmes dokumentiem - uztraukumam nav pamata.
Aivars007
Aivars007 26.02.2016 11:20
26984 сообщения на сайте
nav no viņu puses izrakstīto CMR vai citu transporta dokumentu.
Neto 26.02.2016 10:39
Если сами вывозите на своем транспорте "ja paši braucam pakaļ", то сами и должны CMR оформлять.
Ser
Ser 28.02.2016 00:59
3685 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.