Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Dividendes nerezidentam (ES) К списку тем

Dividendes nerezidentam (ES)
Labdien!
Kā tagad ir, ja izmaksā dividendes citas ES dalībvalsts rezidentam? Nav taču jāietur 10%?
Agrāk formējām Rezidenta sertifikātu, bet vai tai ir vajadzīgs arī tagad?
Saku rakties likumos? bet pareizo vietu tā arī neatradu.

Palīdziet lūdzu
Pirjo
Pirjo 21.03.2016 11:37
376 сообщений на сайте

Ответы (1)

Atradu

13. Atvieglojumu apliecības derīguma termiņš ir pieci gadi no datuma, ar kuru tiek pieprasīts piemērot maksājuma aplikšanu ar nodokli pēc samazinātās likmes vai atbrīvojumu no aplikšanas ar nodokļiem, ja Valsts ieņēmumu dienests un otras līgumslēdzējas valsts kompetentā iestāde informācijas apmaiņas gaitā nav noskaidrojušas, ka izsniegtās apliecības derīguma termiņš ir īsāks (piemēram, maksājumu saņēmējs tiek atzīts par otras līgumslēdzējas valsts rezidentu tikai uz noteiktu laikposmu, bet ne uz visu šajā punktā minēto periodu). Ja ir noskaidrots, ka derīguma termiņš ir īsāks, Valsts ieņēmumu dienests rakstiski informē izmaksātāju par atvieglojumu apliecības derīguma termiņa beigām.

(Grozīts ar MK 28.04.2015. noteikumiem Nr.204)
Pirjo
Pirjo 21.03.2016 11:45
376 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.